عرب: برانکو فهرست بازیکنان فصل آینده را نداده است

مدیرعامل پرسپولیس برانکو هنوز فهرست بازیکنان مدنظرش برای فصل آینده را به باشگاه تحویل نداده است.

  1. دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۳:۱۸ (۱ سال،۴ ماه قبل)
ایرج عرب
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ایرج عرب بعد از پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل السد گفت: شایسته صعود بودیم ولی به هر دلیلی این اتفاق نیافتاد. عوامل مختلفی از جمله داوری جلوی این اتفاق را گرفت. تیم ما امروز خیلی خوب بازی کرد.

او درباره برگزاری مراسم تقدیر از ژاوی، کاپیتان السد و اسطوره بارسلونا و تیم ملی اسپانیا گفت: به خاطر تصمیم او برای خداحافظی از فوتبال این مراسم را برگزار کردیم. او اسطوره فوتبال است و باید این مراسم را برگزار می کردیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اعتراض باشگاه سپاهان مبنی بر سهم ۵۰ درصدی هواداران پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان اصفهان اظهار کرد: باشگاه پرسپولیس همیشه از حواشی دوری می کند. یکی از عوامل موفقیت ما دوری از حواشی است. با نپرداختن به حواشی موفق می شویم. ما در همه موارد تابع قوانین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستیم و از قانون پیروزی می کنیم. سعی می کنیم وارد حاشیه نشویم. آماده بردن این بازی می شویم.

عرب در واکنش به این سوال که چه تمهیداتی را برای پرهیز از اتفاقات بازی دو تیم در لیگ برتر اندیشیده شده است، خاطرنشان کرد: سپاهان قهرمانی لیگ برتر را به ما تبریک گفت و ما هم جواب شان را دادیم .سعی می کنیم فضای خوبی در اصفهان فراهم شود که حاشیه ای وجود نداشته باشد و بازی زیبایی را ببینیم.

وی درباره تحویل فهرست بازیکنان مدنظر تیم از سوی برانکو به باشگاه گفت: هنوز فهرست بازیکنان فصل آینده به باشگاه تحویل داده نشده است.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین درباره پرداخت نشدن حقوق دو بازیکن کروات تیمش یادآور شد: دو پرداختی به بازیکنان داخلی داشتیم. حقوق برانکو را هم واریز کردیم. حقوق کادر فنی و دو بازیکن خارجی باقی مانده که ظرف روزهای آینده پرداخت می شود.

وی درباره فهرست خروجی بازیکنان تیمش نیز گفت: تا قبل از نیمه نهایی جام حذفی و برای حفظ تمرکز تیم درباره بازیکنان تصمیمی گرفته نمی شود.

عرب همچنین درباره حفظ محمد نادری برای فصل آینده اظهار کرد: باید نظر برانکو را درباره نادری بدانیم. بعد از تصمیم برانکو، درباره حفظ محمد نادری تصمیم گیری می کنیم.