ترابی: لیاقت پرسپولیس بیشتر از این ها بود

از داوری ضربه خوردیم

هافبک تهاجمی پرسپولیس می گوید تیمش در مقابل السد کاملا بر بازی سوار بوده است.

  1. سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۰۰ (۱ سال،۴ ماه قبل)
پرسپولیس - مهدی ترابی - مهدی نوراللهی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهدی ترابی، بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس- السد در نشست خبری بعد از این بازی گفت: بازی خوبی را انجام دادیم. در همه دقایق بازی بهتر از السد بودیم. تیم ما لیاقت بیشتری داشت و اگر از داوری ضربه نمی خوردیم، می توانستیم صعود کنیم. امیدوارم سال آینده بهتر از امسال نتیجه بگیریم.

ترابی اضافه کرد: خدا را شکر می کنم که اولین گل آسیایی ام را زدم. امروز کل تیم خوب بود و همه تماشاگران از بازی لذت بردند. ما به خاطر شخصیت پرسپولیس بازی کردیم. خدا را شکر که پایان خوشی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم.

او همچنین در  میکسدزون بعد از بازی گفت: خدا را شکر می کنم که بازی را بردیم و من هم گل زدم. این بازی حکم بازی تشریفاتی را داشت. اگر داوران با ما مهربان بودند از این مرحله صعود می کردیم. هدفمان تکرار موفقیت های سال گذشته بود.

او درباره این که حسرت نمی خورد در بازی های قبل همانند بازی برگشت با السد عمل نکردند، گفت: در بازی های قبل هم به این شکل بازی کردیم. داور در بازی با پاختاکور یک پنالتی را روی من اعلام نکرد. گل آفساید پاختاکور و السد را هم اعلام نکردند. قسمت نبود صعود کنیم. تلاش مان را دوچندان می کنیم که سال بعد نتایج امسال را جبران کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره احتمال درگیری روی سکوهای ورزشگاه نقش جهان اظهار کرد: مردم اصفهان مهمان نواز هستند و ما برای انجام بازی خوب به این شهر می رویم. از فردا روی این بازی تمرکز می کنیم.

او درباره اظهارات شجاع خلیل زاده مبنی بر فحاشی هواداران سپاهان گفت: صحبتی درباره این مسائل ندارم اما تلاش می کنیم در بازی با سپاهان پیروز شویم چرا که دنبال قهرمانی هستیم.

ترابی درباره سرمبیگری مارک ویلموتس در تیم ملی ایران گفت: خبری از وضعیت او ندارم اما امیدوارم هرکسی که سرمربی تیم ملی می شود، نتایج خوبی را که کی روش گرفت، تکرار کند.

وی درباره ماندن در پرسپولیس و فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: هنوز بازی با سپاهان در پیش است.