سروش رفیعی به ژاوی چه گفت؟

هافبک پرسپولیس می گوید به ژاوی گفته که می توانست دو سال دیگر به فوتبالش ادامه دهد.

  1. سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۱۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال/دیدار تیم های پرسپولیس با سایپا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سروش رفیعی بعد از پیروزی تیمش مقابل السد قطر اظهار کرد: در وهله نخست قهرمانی در لیگ برتر را به هواداران تبریک می گویم. خوشحالم برای سومین سال متوالی قهرمان شدیم.

وی با بیان اینکه انتظار هوادار بیشتری را در این دیدار داشتند، اظهار کرد: دوست داشتیم در آخرین بازی فصل در ورزشگاه آزادی با حضور هواداران قهرمانی در لیگ برتر را جشن بگیریم. خیلی ممنونم که در طول فصل ما را تنها نگذاشتند. از کسانی که در ورزشگاه بودند، تشکر می کنم.

هافبک پرسپولیس یادآور شد: فکر می کنم بازی خوبی مقابل السد انجام دادیم. این بازی برای ما تشریفاتی بود. دوست داشتیم به عنوان قهرمان ایران و یکی از بهترین تیم های آسیا، نمایش خوبی در خانه مقابل تیم خوب السد داشته باشیم.

رفیعی تاکید کرد: حق مان حذف در مرحله گروهی نبود. اگر گل های آفساید مقابل پاختاکور و السد اعمال نمی شد، صعود می کردیم. بعضی وقت ها این طور است. همانطور که تیم های بزرگ رئال و یوونتوس هم در اروپا حذف شدند.

او درباره بازی با سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی با سپاهان سخت است اما سعی می کنیم بعد از دو روز استراحت، خوب تمرین کنیم و تمرکز لازم را داشته باشیم. فکر می کنم بازی خوبی می شود و ضمن رعایت مسائل جوانمردانه، این بازی در شان تیم های اول و دوم لیگ برتر ایران خواهد بود.

رفیعی درباره احتمال تکرار حواشی بازی دو تیم در لیگ برتر در دیدار جام حذفی گفت: از این بابت نگران نیستیم. همیشه این اتفاقات می افتد و بعضی مواقع مشکلاتی پیش می آید. اگر مسئله ای در تهران بود، از جانب هواداران و بازیکنان پرسپولیس نبود. با این حال اگر مشکلی از طرف تیم ما پیش آمد، من از طرف خودمان از هواداران سپاهان عذرخواهی می کنم.

هافبک پرسپولیس خاطرنشان کرد: در این سال ها ما به این شهر رفتیم و بازی های خوبی انجام دادند. بازی دو تیم ال کلاسیکو فوتبال ایران است اما حاشیه ای نخواهد داشت.

او درباره ناکامی ژاوی مقابل پرسپولیس گفت: در بازی هم گفتم او دو سال دیگر هم می توانست بازی کند. او به قدری فوق العاده و بزرگ است که فعلاً می توانست بازی کند . در قطر مقابل او بازی کردم و فوتبال را زیر نظر داشتم. ای کاش هواداران بیشتری در ورزشگاه بودند و در روز خداحافظی او شرکت می کردند.

رفیعی درباره فصل آینده و حضور در این تیم، گفت: من با باشگاه قرارداد دارم و در خدمت تیم هستم.