سرجیو: بازیکنان ایرانی با امکانات درست، بهترین های جهان می شوند

سرمربی پرتغالی صنعت نفت آبادان عنوان کرد که در حال بررسی پیشنهادهاست. او همچنین به تمجید از کیفیت بازیکنان ایرانی پرداخت.

  1. سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۰:۵۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
پائولو سرجیو
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از scotsman، پائولو سرجیو، سرمربی پرتغالی تیم نفت آبادان که سابقه هدایت تیم هارت آف میدلوتیان را بر عهده دارد، در صحبت هایی با رسانه اسکاتلندی درباره تیم سابق خود و حضور در فوتبال ایران به صحبت پرداخت.

نفت آبادان با هدایت این مربی فصل را در رده نهم به پایان رساند. تیم او در ۶ بازی اخیر خود در لیگ برتر به ۵ برد دست یافت. سرجیو درباره حضور در نفت آبادان گفت: کارم با نفت به پایان رسیده است و در حال بررسی پیشنهادها هستم. من این پیشنهاد را دارم که کارم را در نفت ادامه دهم یا پیشنهاد دیگری را قبول کنم. در چند روز آینده با بررسی پیشنهادها تصمیم گیری خواهم کرد.

او در ادامه صحبت های خود افزود: شغلی که من در نفت آبادان داشت یکی از سخت ترین کارهایی بود که تا الان داشتم چون وقتی به تیم آمدم شرایط با الان فرق می کرد. وقتی به نفت رفتم، قیمت دلار بالا رفت. این شرایط را برای تیم ها سخت کرد و نمی توانند به راحتی بازیکن خارجی جذب کنند. بعضی از بازیکنان می خواستند به همین دلایل تیم را ترک کنند.

سرمربی نفت اضافه کرد: ایران کشور بزرگی است و بازیکنان با استعداد زیادی دارد و ذهنیت بازیکنان در مسیر درستی قرار دارد. من این بازیکنان را قدرتمند و از نظر تکنیکی خوب می بینم که قیمت بالایی هم ندارند. اگر امکانات و زیرساخت های خوبی برای بازیکنان ایرانی وجود داشته باشد، آنها به بهترین بازیکنان جهان تبدیل می شوند.