افشین قطبی از فولاد جدا شد

اعلام دلیل قطع همکاری

افشین قطبی و باشگاه فولاد برای ادامه همکاری با یکدیگر به توافق نهایی نرسیدند.

  1. سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۴:۳۴ (۱ سال،۴ ماه قبل)
افشین قطبی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهدی حاجی باقر، مدیر برنامه های افشین قطبی ، اظهار کرد: آقای قطبی روز بعد از بازی با تراکتورسازی برای دیدار با خانواده اش ایران را به مقصد هلند ترک کرد و در چند روز اخیر من در خصوص ادامه همکاری او با فولاد با مسؤولان باشگاه مذاکراتی را داشتم.

او با بیان این که پیش از این که قطبی ایران را ترک کند، با مسؤولان باشگاه فولاد به توافقات اولیه رسیده بودیم، گفت: متأسفانه با ادامه مذاکرات طرفین به دلایلی به توافق نهایی نرسیدند. در هر صورت برای کار باید یکسری ابزار و شرایط لازم فراهم باشد

مدیربرنامه های قطبی ادامه داد: همان طور که قطبی هم در مصاحبه هایش بارها اعلام کرد، او علاقه مند کمک به رشد و موفقیت فوتبال خوزستان بود و امیدوارم باشگاه فولاد در ادامه راه موفق باشد و خوزستانی ها روزهای خوبی در فوتبال داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم بعدی آقای قطبی مشخص شده است؟ عنوان کرد: از دو سه باشگاه پیشنهاداتی دریافت کرده ایم و همراه با آقای قطبی در حال بررسی گزینه ها هستیم.

حاجی باقر در پایان بیان کرد: از مدیریت محترم باشگاه فولاد، کادر فنی، بازیکنان محجوب و متعصب فولاد، کادر پزشکی، تدارکات و سایر عوامل اجرایی از طرف آقای قطبی و خودم تشکر می کنم. باز هم اعلام می کنم که اگر شرایط مناسب می بود، یقیناً فولاد بهترین گزینه برای خدمت قطبی به فوتبال خوزستان بود. از طرف آقای قطبی از هواداران و مردم شریف خوزستان مخصوصاً اهواز به خاطر تمامی محبت ها و پشتیبانی های شان تشکر می کنم. روزهای بسیار قشنگی را که در کنار هم داشتیم هرگز فراموش نخواهیم کرد.