صعود نمایندگان چین و ژاپن به ایستگاه بعدی لیگ قهرمانان آسیا

اوراواردز ژاپن و شانگهای چین با برتری مقابل حریفان خود به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

  1. سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۶:۳۰ (۱ سال،۴ ماه قبل)
لیگ قهرمانان آسیا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

در جریان هفته ششم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و در گروه G، تیم اوراواردز ژاپن با برتری ۳ بر صفر مقابل بیجینگ گوان چین به مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. گل های این بازی را ناگاساوا و یوکی موتو و کروکی در دقایق ۳۵، ۴۳ و ۸۱ به ثمر رساندند.

در بازی دیگر این گروه چونبوک موتورز کره و بوریرام تایلند به تساوی بدون گل رضایت دادند. در جدول گروه G، چونبوک موتورز کره جنوبی با ۱۳ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و همراه با اوراوا ردز ژاپن که با ۱۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد به دور بعدی رقابت ها صعود کرد. همچنین یجینگ گوان چین با ۷ امتیاز و بوریرام تایلند با ۴ امتیاز سوم و چهارم شدند.

اما در گروه H، تیم شانگهای چین با برتری ۵ بر صفر اولسان هیوندای کره جنوبی صدرنشین، موفق شد جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد. اسکار در دقایق ۷ و ۴۲ و ۷۶ موفق شد سه بار دروازه حریف را باز کند و هت تریک کند ولی شنگلانگ در دقیقه ۶۷ و هو جینگ هان در دقیقه ۸۸ دیگر گل های شانگهای چین را به ثمر برساند.

در دیگر بازی این گروه، کاوازاکی ژاپن ۴ بر صفر اف. سی سیدنی استرالیا را شکست داد تا با یک امتیاز اختلاف نسبت به شانگهای چین از دور رقابت ها کنار رود. گل های این بازی را واکیزاکا در دقایق ۹ و ۲۰، تاناکا دقیقه ۲۸ و لئوناردو دامیائو در دقیقه ۵۹ به ثمر رساندند. در جدول گروه H، اولسان هیوندای کره جنوبی با شکست امروز مقابل شانگهای، با ۱۱ امتیاز صدرنشین این گروه باقی ماند و شانگهای چین با ۹ امتیاز دوم شد و به مرحله بعد صعود کرد. همچنین کاوازاکی ژاپن با ۸ امتیاز سوم و اف. سی سیدنی استرالیا با ۴ امتیاز چهارم شد.