رییس کمیته فوتبال ساحلی: یک مربی توانمند جانشین اوکتاویو می شود

پریا شهریاری می گوید تا زمان مشخص شدن سرمربی جدید تیم ملی، عباس هاشم پور، دستیار اوکتاویو برنامه های تیم ملی را زیر نظر می گیرد.

  1. چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۲۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ، رییس کمیته فوتبال ساحلی در ابتدا گفت : مسابقات "World Winners Cup ۲۰۱۹" از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی در هفته اول مهر سال جاری در کشور ترکیه برگزار می شود. بر این اساس نامه ای به هیأت فوتبال استان ها ارسال و شرایط اعلام شده از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی را در نامه قید کردیم.

وی ادامه داد: مهلت اعلام آمادگی باشگاه ها تا امروز (یکم خرداد) است و تا کنون چهار باشگاه به صورت مکتوب درخواست خود را به فدراسیون ارسال کردند که پس از بررسی کلیه جوانب، تیم های دارای صلاحیت از میان تیم های درخواست کننده معرفی خواهند شد.

رئیس کمیته فوتبال ساحلی در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ساحلی تصریح کرد: پس از همکاری طولانی مدت و پر دستاوردی که با اوکتاویو برزیلی داشتیم، اکنون باید یک مربی توانمند که سابقه بازیکنی و مربیگری در این رشته را داشته باشد، جایگزین اوکتاویو شود.

وی تاکید کرد: گزینه ها در کمیته فنی و توسعه مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به اولویت هایی که وجود دارد، قطعاً بهترین تصمیم در کمیته فنی و توسعه زیر نظر انصاری فرد اتخاذ می شود.

شهریاری در پایان تاکید کرد: با توجه به عملکرد فنی فوق العاده بازیکنان تیم ملی و با در نظر گرفتن این موضوع که هاشم پور از تجربیات خوبی در مباحث فنی برخوردار است و سال ها دستیار اوکتاویو بوده است، برنامه ها و اردوهای تیم ملی تا انتخاب سرمربی متوقف نخواهد شد.