مدیر عامل سابق استقلال: بلیت فروشی باید در اختیار باشگاه ها قرار گیرد

مدیر عامل اسبق استقلال در خصوص بلیت فروشی در استادیوم ها گفت: شاهد آن هستیم که میزان بلیت فروخته شده با جمعیت ورزشگاه یکی نیست و این موضوع ابهاماتی را به وجود آورده است و برای رفع این ابهامات باید بلیت فروشی در اختیار باشگاه ها قرار گیرد.

  1. یکشنبه ۵ خرداد ۹۸ ساعت ۰۱:۰۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
اولیایی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بلیت فروشی و همچنین شماره گذاری صندلی ورزشگاه ها همچنان مشکل اصلی هواداران و دغدغه ی آنها است و شاهد کشمکش های زیادی در خصوص رفع این مشکل بوده ایم اما همچنان شاهد آن هستیم که این مشکل برای هواداران وجود دارد و در بازی های حساس تماشاگران باید از ساعت ها قبل در ورزشگاه حضور پیدا کنند تا با مشقت فراوان بتوانند نود دقیقه تیم محبوب خود را تشویق کنند.

کاظم اولیایی ، در خصوص ابهامات بلیت فروشی در استادیوم ها، اظهار کرد: سال های سال این ابهامات وجود داشته است و شاهد آن هستیم که در استادیوم ها بیشتر از بلیت فروخته شده، هواداران حضور پیدا می کنند و برای رفع این مشکل باید باشگاه ها و کانون هواداران وارد میدان شده و بلیت فروشی را به آنها سپرد.

او افزود: برای رفع این مشکل باید ساختارها را تغییر داد. می بینیم که هرکس وظیفه ی خود را به درستی انجام نمی دهد و سوء مدیریت هایی در باشگاه ها وجود دارد که باشگاه ها و هواداران باید پاسخگو باشند و مدیران اشتباه خود را قبول نمی کنند.

مدیر عامل اسبق استقلال، گفت: لیگ های قبل شاهد آن بودیم که بلیت های الکترونیکی فروخته می شد و آقای کفاشیان قراردادهایی در این خصوص بسته بود که فدراسیون و باشگاه ها قرار داد را به ضرر خود می دانستند و به آن عمل نکردند و الان شکایت هایی صورت گرفته است که در حال پیگیری است.

او در خصوص رفع این مشکل پیش پا افتاده، گفت: باید با الگو گرفتن از لیگ های اروپا مسیرهای درست را انتخاب کنیم. اینکه ما این تلاش ها را نمی کنیم از دو صورت خارج نیست اول اینکه نمی خواهیم این کار را کنیم که باید مسئولان پاسخگو باشند و ثانیاً نمی توانیم که این هم به دلیل این است که مدیریت ها دست نااهلان افتاده است که امیدوارم بتوانیم با کارکرد اصولی از فوتبال بهره ببریم.