تابش: از صحبت هایم برداشت اشتباه شد

درباره سپاهان حرف می زنم نه بیرانوند

مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید در خصوص بحث سهمیه تماشاگران منتظر تصمیم نهایی سازمان لیگ هستیم و امیدواریم تصمیم درستی در این زمینه بگیرند.

  1. یکشنبه ۵ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۳۶ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مسعود تابش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مسعود تابش خبرنگار ، در خصوص وضعیت بازی سپاهان با پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی، اظهار کرد: تمام حق و حقوق سپاهان و قوانین و مقررات در خصوص این بازی مشخص است و ما منتظر هستیم تا سازمان لیگ تصمیم نهایی خود درباره سهمیه تماشاگران بازی تیم ما برابر پرسپولیس را بگیرد که امیدواریم که تصمیم درستی گرفته شود.

وی افزود: برگزاری بازی جام حذفی در نهایت آرامش و امنیت کامل دغدغه اصلی ما است و قصد داریم که بازی جوانمردانه ای را به نمایش بگذاریم. از مردم با فرهنگ اصفهان نیز خواهش می کنم که همانند همیشه رسم مهمان نوازی را به نمایش گذارند و فرهنگ غنی اصفهان را در بازی روز چهارشنبه نشان دهند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اینکه سپاهان قصد انصراف از جام حذفی را دارد یا خیر، گفت: بعد از صحبتی که در یکی از برنامه های ورزشی داشتم متاسفانه برداشت های نادرستی از اظهاراتم صورت گرفت، ما همچنان منتظر تصمیم نهایی سازمان لیگ هستیم و به مسائل حاشیه ای توجهی نمی کنیم. تمام تلاش ما بر این است که یک بازی تماشاگرپسند برگزار شود تا هواداران از تماشای این بازی لذت ببرند.

تابش همچنین درباره ۳ جلسه محرومیت تعلیقی بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در آستانه دیدار نیمه نهایی جام حذفی، خاطرنشان کرد: وظیفه من این است که تنها درباره سپاهان صحبت می کنم. صحبت کردن درباره رأی کمیته اخلاق می تواند تنش ایجاد کند.