اسبقیان: انتشار مصاحبه های تحریک آمیز ممنوع

ساختار جدید هواداری ایجاد خواهد شد

مدیرکل امور مشترک فدراسیون های های ورزشی گفت: باشگاه های فوتبال علیه سایت ها و سازمان های مجهول در فضای مجازی طرح شکایت کردند.

  1. سه شنبه ۷ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۲۱ (۱ سال،۴ ماه قبل)
محمد شروین اسبقیان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سید محمد شروین اسبقیان پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: راه اندازی سایت و کانال رسمی هواداری توسط باشگاه ها از سوی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال یک الزام است.

او ادامه داد: وظیفه اصلی کانال های رسمی هواداری باشگاه های فوتبال ارائه اخبار و اطلاعات مربوط به باشگاه های متبوع است. ضمن این که باشگاه ها موظف شدند علیه سایت و کانال های مجهول که به طرق مختلف از نام، آرم، علامت و هویت معنوی باشگاه سو استفاده می کنند در مراجع قضائی طرح شکایت کنند.

مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها ورزشی گفت: کانون های هواداران منحل شده اند و معاونت فرهنگی باشگاه ها ساختار جدیدی برای تشکیل حوزه هواداری ایجاد می کنند و این بخش بعد از استعلام از مراجع ذی صلاح و پلیس امنیت استان مربوطه رسماً می تواند فعالیت کند.

اسبقیان ضمن تاکید بر رعایت اخلاقیات در ورزش گفت: بسیاری از جوانان، ورزشکاران را الگوی مناسب خود می دانند و همین موضوع فرصتی را برای الگو سازی و ترویج مفاهیم جوانمردی و پهلوانی در جامعه و جوانان فراهم می کند

مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها درباره مصاحبه های تحریک آمیز بازیکنان و کادر فنی تیم ها هم گفت: با صدا و سیما هماهنگ شده که به هیچ عنوان این موارد پخش نشود و از طرفی باشگاه ها موظف شدند مربیان، اعضای کادر فنی و بازیکنان را نسبت به جلوگیری از مصاحبه های غیرفنی، تحریک آمیز و تنش زا توجیه کنند.