قلعه نویی: به من فحش دهید ولی کسی آسیب نبیند

گران ترین گوجه دنیا مال من بود

سرمربی سپاهان می گوید دلیل برخورد به زعمش غیرعادلانه با زردپوشان اصفهانی، حضور او روی نیمکت این تیم است.

  1. سه شنبه ۷ خرداد ۹۸ ساعت ۱۷:۳۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
برانکو ایوانکوویچ و امیر قلعه نویی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در چارچوب جام حذفی گفت: این بازی یک جشن فوتبالی است. باید به همدیگر احترام بگذاریم و از خود فوتبال لذت ببریم. البته دوستان هر چقدر می خواهند به من توهین کنند؛ مشکلی ندارد. طوری رفتار نکنیم که به کسی آسیب برسد. همه کسانی که به ورزشگاه می آیند فرزندان من هستند. همه با امید به ورزشگاه می آیند اما برخی ها طوری رفتار می کنند که کسی آسیب می بیند. باز هم می گویم که می توانند به من توهین کنند. به همدیگر آسیب نرسانند که از بازی لذت ببریم.

سرمربی سپاهان درباره این بازی گفت: من بعد از بازی به خیابان نیامدم و استراحت کردم. خوشحالم مردم جشن گرفتند و به خیلی چیزها رسیدند. امیر قلعه نویی و سپاهان مظلوم بودند. اولین بازی ای که امیر قلعه نویی بازی کرد، تیمش محروم بود. محرومیت برای سال قبل بود. گذاشتند تا من سرمربی شدم، این تیم را محروم کنند. گران ترین گوجه دنیا برای امیر قلعه نویی بود که ۲۰ میلیون تومان محروم شد. خوشحالم که خداوند به ما عزت می دهد و این رفتارها هم جزو خواری آن ها ثمری ندارد. تیم ما با همه بدرفتاری ها و ناعدالتی ها خوب نتیجه گرفت.

وی تاکید کرد: هدفشان امیر قلعه نویی است. اگر فرد دیگری سرمربی سپاهان بود، عدالت محور رفتار می کردند. چون من سرمربی شدم، به خاطر یک گوجه ۲۰ میلیون تومان جریمه شدیم. امیدوارم سال بعد تیم به مراتب بهتری بسازیم.

قلعه نویی با تبریک به پرسپولیس و برانکو به خاطر قهرمانی گفت: یک سری مسائل پیش آمده که هوادران با هم رفتار درستی نداشته باشند. امیدوارم فردا نقطع عطف خوبی برای دو طرف باشد و بازی خوبی را ببینیم. توقعم دیدن یک بازی خوب است. حق ماست که به مرحله بعد صعود کنیم. حق داریم در فینال باشیم. پرسپولیس هم تیم خوبی است اما ما از نظر تیمی بعد از اتمام لیگ برتر، تمرینات شادابی داشتیم و بازیکنان به مرز خودباوری رسیدند و می توانستند قهرمان شوند. شاید یک جاهایی اشتباهات من و بدشانسی ها بود. یک بازی هم با تیم دانشجویان داشتیم. از فرشاد کرمی و سعید آذری به خاطر دادن زمین به ما تشکر می کنم.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: پرسپولیس خط هافبک خوبی دارد. ما این خطر را در تهران کنترل کردیم و پرسپولیس یک ضربه ایستگاهی داشت. فردا به مراتب بهتر بازی می کنیم چون در زمین خودمان هستیم. از طرفی هواداران با فرهنگ خودمان را داریم. از خبرنگارانی که بدون ادعا بودند تشکر می کنم. برخی از خبرنگاران قلم خود را می فرشوند. طرفداران سپاهانی در شهرستان های مختلف ما را تنها نگذاشتند. فردا امیدوارم یار دوازدهم و خبرنگاران برای ما دعا کنند که فردا با بازی خوب و منطقی به فینال جام حذفی صعود کنیم.

ادامه دارد...