در استقلال چه کسی راست می گوید؟

در ادامه سریال اظهارات متناقض در باشگاه استقلال، امروز خلیل زاده مدعی شد که ماجدی در انتخاب سرمربی بعدی این باشگاه دخالت دارد.

  1. چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۳۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
بازی فوتبال تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

روز گذشته (سه شنبه) از سوی رسانه رسمی باشگاه استقلال اعلام شد که امیرحسین فتحی و علی خطیر، مدیرعامل و معاون ورزشی این باشگاه در ترکیه حضور دارند تا با استراماچونی مذاکره کنند؛ مذاکراتی که احتمالاً منجر به عقد قرارداد با این مربی ایتالیایی می شود.

در همین راستا میرشاد ماجدی و کامران منزوی دو عضو هیأت مدیره باشگاه در اظهارات مختلفی که در رسانه ها بارها و بارها داشته اند، مدعی شده اند که هیأت مدیره در امر انتخاب سرمربی دخالتی ندارد و اختیار تام این قضیه با امیرحسین فتحی است. با این حال، خلیل زاده عضو هیأت مدیره استقلال که علاقه زیادی به حضور در رسانه ها دارد و روز گذشته هم نشست خبری برگزار کرده بود، امروز در جلسه شرکت تعاونی باشگاه استقلال اعلام کرده که میرشاد ماجدی و علی خطیر از سوی هیأت مدیره با اختیار تام برای انتخاب سرمربی به این امر مأمور شده اند.

ظاهراً در ساز مدیریتی باشگاه استقلال، صداهای ناکوک و ناسازگار با یکدیگر شنیده می شود و بعید نیست این تناقض ها خیلی زود به حاشیه و در نهایت مشکلات بعدی از جمله مراکز متعدد تصمیم گیری در این باشگاه منجر شود. باشگاهی که سال هاست، فصل نقل و انتقالات را از دست می دهد و در نهایت دستش از عنوان قهرمانی در لیگ برتر کوتاه می ماند.