حضور سرخابی ها در کانادا قطعی نیست

شورای برون مرزی با اعزام های غیرضروری مخالفت می کند

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه "همه باید در شرایط اقتصادی موجود در هزینه ها صرفه جویی کنند"، گفت: اعزام تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس به اردوی تدارکاتی کانادا قطعی نیست.

  1. چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ ساعت ۲۱:۳۲ (۱ سال،۴ ماه قبل)
وزیر ورزش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مسعود سلطانی فر درباره لزوم برگزاری هرچه سریعتر انتخابات فدراسیون های کشتی و وزنه برداری نیز گفت: نهادهای نظارتی باید درباره سوابق کاندیداها اعلام نظر کنند و فکر می کنم حداکثر تا پایان خرداد با هماهنگی های انجام شده نظر خود را اعلام کنند و ما نیز بلافاصله انتخابات این فدراسیون ها را برگزار خواهیم کرد.

وی درباره برنامه ریزی مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای برگزاری اردو در کشور کانادا با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، گفت: هنوز این موضوع شکل جدی به خود نگرفته و باید ببینیم وضعیت چگونه است. با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید حداکثر صرفه جویی را در اعزام ها و اردوها و حضور در مسابقاتی که اهمیت چندانی ندارند مورد توجه قرار دهیم و شورای برون مرزی نیز بر همین اساس با برخی اعزام های غیرضروری مخالفت می کند. باید اعزام ها به مسابقاتی که برای کسب سهمیه المپیک است یا ضرورت دارند انجام گیرد.

سلطانی فر که در حاشیه حضور در مراسم تجلیل از ورزشکاران حامی مردم فلسطین صحبت می کرد، درباره این مراسم نیز گفت: ورزشکاران ما علاوه بر کسب عناوین قهرمانی، طبق منویات مقام معظم رهبری و پیروی از سیاست های کلی نظام از رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی خودداری کردند و مقابل توطئه های این رژیم مقابله کردند. این سیاستی است که در ۴۰ سال گذشته بر اساس نقشه راهی که امام خمینی و امروز مقام معظم رهبری تببین کردند و ما نیز موظف به اجرای آن هستیم.

وزیر ورزش و جوانان در پایان اظهار کرد: این اقدام در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و امیدوارم روزی برسد ورزشکاران همه کشورهای مسلمان نیز به این حرکت ارزشمند ملحق شوند و از رویارویی با ورزشکاران این رژیم خودداری کنند.