بطری باران در نیمه اول بازی سپاهان و پرسپولیس

پرتاب بطری به سمت کومان و پرتاب ترقه و نارنجک از جمله حواشی نیمه نخست دیدار نیمه نهایی جام حذفی بود.

  1. چهارشنبه ۸ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۳۰ (۱ سال،۴ ماه قبل)
دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

نیمه نخست دیدار سپاهان و پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

*با وجود حواشی روزهای گذشته برای اختصاص سهمیه بیشتر به هواداران پرسپولیس و با وجود اختصاص ۳۰ درصد از سهمیه ورزشگاه، تنها ۵ هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه حاضر شدند.

*پیش از شروع بازی جلال حسینی به سمت قلعه نویی رفت و از او رخصت گرفت.

*بازیکنان پرسپولیس پیش از آغاز بازی، برخورد گرمی با محسن مسلمان داشتند.

*در این دیدار تنها ۴۵ هزار بلیت به فروش رسید که این امر باعث شد هواداران کمتری به ورزشگاه بروند.

*دقایق اولیه بازی، پلاستیک و بادکنک زیادی وارد زمین چمن شده بود.

*با وجود گشت های بازرسی متعدد، پس از گل آفساید سپاهان به پرسپولیس، هواداران سپاهان ترقه های دست ساز زیادی را به پیست تارتان زمین پرت کردند.

*کومان بازیکن سپاهان که در دقایق اولیه بازی در حال گرم کردن بود، به دلیل نزدیکی به جایگاه پرسپولیسی ها با پرتاب بطری آب معدنی پرسپولیسی ها به سود خودش مواجه شد. البته کومان هیچ واکنشی نسبت به هواداران نشان نداد و به گرم کردن خود ادامه داد. این اتفاق باعث تحریک هواداران سپاهان شد تا آن ها دقایقی به هواداران پرسپولیس فحاشی کنند.*در دقیقه ۴۲ بازی محسن خلیلی با میگوئل تکسیرا وارد درگیری لفظی شد که با دخالت داور چهارم و ناظر فدراسیون هر دو به سمت نیمکت خود رفتند.

*زمین چمن ورزشگاه نقش جهان که سال گذشته هم در فصل تابستان دچار افت کیفیت شده بود، با گرم شدن هوا در بازی امروز نیز دچار کیفیت مطلوبی نبود.

*دروازه دوم پرسپولیس در لحظات پایانی نیمه اول به سمت هواداران با دست عدد ۳ را نشان داد که باعث ایجاد تنش در هواداران شد و به سمت او بطری آب پرتاب شد.

*بازیکنان پرسپولیس هنگام خروج از زمین، با بارش بطری آب که از سمت هواداران سپاهان صورت می گرفت، زمین را ترک کردند.

*در دقایق پایانی بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شدند که سیاوش یزدانی و شجاع خلیل زاده در متن این حرکت قرار داشتند که داور به هر ۲ بازیکن کارت زرد نشان داد.