قلعه نویی: تیمم شرافت و مردانگی خود را نشان داد

سرمربی سپاهان از تیمش با وجود شکست مقابل پرسپولیس تمجید کرد.

  1. پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۰:۵۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های سپاهان و پرسپولیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل سپاهان در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران گفت: باید از تیمم تشکر کنم که شرافت و مردانگی را در فوتبال نشان داد. بعدها خیلی ها درباره این تیم و این فوتبال خواهند نوشت.

سرمربی سپاهان گفت: بعدها برای مردم مشخص خواهد شد که چه اتفاقاتی به صورت مهندسی شده افتاد که آقایان نتیجه را گرفتند. مهم این است که قضاوت را باید به عهده مردم گذاشت. در بازی رفت گفتم که ۱۵ تیم یک بازی کند و یک تیم یک بازی دیگر انجام دهد. خیلی مثال ها است که قانون برای خیلی ها یک مدال دیگر است. در سینه ناظر می زنند اما ناظر جرات نمی کند گزارش دهد. به ما فحش می دهند و تماشاگران ما را می زنند. در بازی رفت خیلی چیزها مشخص شد. گفته های من در رادیو هست. مطمئناً نگاه مردم متفاوت است. مثال های زیادی است که بازیکن اعتراف می کند در نقل و انتقالات چه اتفاقی افتاده ولی کسی جرات نمی کند ورود کند.

او ادامه داد: چه جابه جایی هایی شد که به بایگانی رفت؟ اگر صحبت کنیم فایده ندارد. فوتبال همین است. زور ما به این جریان نمی رسد. ای کاش کارشناس ها یک بار برای همیسه خدا را در نظر بگیرند که در این بازی هم خیلی اتفاقات رخ داد.

قلعه نویی در واکنش به اینکه برانکو گفته از نظر فنی بهتر از سپاهان بود، و اینکه تیمش قبل از دادن بازیکن اخراجی استحقاق برتری در این بازی را داشت یا نه گفت: در دقایقی بهتر بودیم اما آن ها پرسپولیس بودند. آن ها با یک ذهنیت وارد بازی شدند. از نود ارومیه تا سپیدرود را در نظر بگیرید. خیلی چیزها دست تان می آید. اینها را برانکو گفت. بازیکن شان به کی روش فحش مادر داد. بازیکن تیمش شان به سینه ناظر می زند اما ناظر می ترسد گزارش بدهد. یقیناً الان هم امیر قلعه نویی را محروم می کنند. ما به خودمان افتخار می کنیم. امسال جام نگرفتیم اما عزت گرفتیم.

وی تاکید کرد: نگاه رنگی را کنار بگذارید ولی مردم درباره این بازی قضاوت خواهند کرد.

ادامه دارد...