پرسپولیس بهترین بازی خود را انجام داد

سپاهان برای دعوا آمده بود

پیشکسوت تیم پرسپولیس می گوید این تیم بهترین بازی خود را مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی ارائه داد.

  1. پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۰:۵۷ (۱ سال،۴ ماه قبل)
اسماعیل هلالی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اسماعیل هلالی پیشکسوت باشگاه فوتبال پرسپولیس ، درباره نمایش پرسپولیس مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: در این بازی پرسپولیس از همه لحاظ از سپاهان برتر بود. سپاهان چیزی برای گفتن نداشت. به نظر من ضعیف ترین بازی سپاهان در این بازی بود و پرسپولیس بهترین بازی خود را در این بازی ارائه کرد. در این بازی پر هیجان، سپاهان بیشتر آمده بود که دعوا کند تا فوتبال بازی کند و این مساله شرایط را برای پرسپولیس سخت کرد.

او ادامه داد: ما باید در این بازی ۴ الی ۵ گل به سپاهان می زدیم اما شرایط بازی طوری جلو رفت که فقط یک گل توانستیم به سپاهان، آن هم در دقایق آخر بزنیم. سپاهان در این بازی حرفی برای گفتن نداشت و در آخر هم در این بازی شکست خورد. به بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس تبریک می گویم و امیدوارم که بتوانیم جام حذفی را در فینال برابر داماش گیلان به دست آوریم.

هلالی در پایان گفت: ما چندین موقعیت را در این بازی از دست دادیم اما نشان دادیم که حرفمان را در زمین بازی می زنیم و همینطور در این مسابقه به پیروزی رسیدیم. سپاهان دستش در این بازی رو شد چون تنها از شروع مجدد و اوت دستی کارش را پیش می برد که در ادامه این نوع ترفند بازی، توسط بازیکنان پرسپولیس خنثی شد و در نهایت پیروزی را برای پرسپولیس به ارمغان آورد.