نیازمند: شایسته یک جام بودیم اما چیزی جز حسرت برایمان باقی نماند

بازیکن سپاهان می گوید اگر ضربه سری که در دقیقه ۱۱۹ روانه دروازه پرسپولیس کرده بود، به گل تبدیل می شد، جریان بازی به کل تغییر می کرد.

  1. پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۱:۲۸ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های سپاهان و پرسپولیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پیام نیازمند بازیکن تیم سپاهان پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: خوب بودن ما در این بازی مؤثر نبود و دوست داشتم خوب بودن من در این بازی با پیروزی سپاهان همراه باشد اما این اتفاق نیفتاد. من فکر می کنم شایسته این بودیم که با یک جام فصل را تمام کنیم اما هیچ چیزی جز حسرت برای ما باقی نماند.

او درباره قراردادش با سپاهان گفت: من یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم و در این تیم می مانم.

نیازمند افزود: توپی که برای پرسپولیس به گل تبدیل شد با دو تغییر مسیر راهی دروازه ما شد و موجب شد تا در این بازی به پیروزی نرسیم.

دروازه بان سپاهان درباره ضربه سری که در دقیقه ۱۱۹ در محوطه جریمه پرسپولیس به علیرضا بیرانوند زد خاطرنشان کرد: بزرگ ترین حسرتی بود که در این بازی خوردم، همان ضربه سر بود. آن ضربه می توانست جریان بازی را عوض کند اما به گل تبدیل نشد.

او درباره داوری اظهار کرد: حواشی این بازی زیاد بود و پیش بینی هم می کردیم که چنین حواشی داشته باشد. من متوجه نشدم چرا کی روش استنلی اخراج شد. آن کرنری که برای پرسپولیس گرفته شد باید اوت اعلام می شد و محمدایران پوریان به خاطر همین مساله از زمین بازی اخراج شد.

او درباره اخراج محمد ایران پوریان گفت: من محمد را به خوبی می شناسم. او فقط یک اعتراض ساده کرد و فکر می کنم داور نمی دانست او یک کارت قبلاً داشته است.