جلال حسینی: "قهرمانی در جام حذفی" دروغی است که می خواهند با آن به پرسپولیس ضربه بزنند

کاپیتان پرسپولیس گفت از حالا نمی توان تیمش را قهرمان جام حذفی دانست.

  1. پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۱:۵۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های سپاهان و پرسپولیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس بعد از غلبه بر سپاهان و صعود به فینال جام حذفی گفت: بازی سختی بود و بازی پرسپولیس مقابل سپاهان همیشه این مشکلات را دارد. خیلی خوب بازی کردیم. بازیکنان تلاش زیادی کردند وخدا را شکر فینالیست شدیم.

وی ادامه داد: این دیدارها سخت است و لیگ فرسایشی باعث عصبی تر شدن تیم ها شده بود. استرس و خستگی جو بازی را عوض کرد و حتی روی داور هم تأثیر گذاشت. یک سری مشکلات بین دو تا تیم به وجود آمده بود. متأسفانه درباره پرسپولیس تصمیمات سخت گیرانه گرفته می شود. تیم قلعه نویی عالی بازی کرد و نمایش خوبی داشت.

حسینی درباره آسان تر شدن راه قهرمانی جام حذفی گفت: این تفکر اشتباه است و این حرف نوعی دشمنی در حق پرسپولیس است. همین حرف را در ۶ هفته پایانی برای پرسپولیس زدند و تیم ما را پر از استرس کردند. این یک دروغ محض است و برای ضربه زدن به پرسپولیس گفته می شود. داماش تیم خیلی خوبی است و تیم هایی را حذف کرده که ما مقابل آن ها به مشکل خوردیم.

مدافع پرسپولیس درباره حواشی قبل بازی گفت: ما هواداران بی شماری داریم و نمی دانم چگونه از آن ها تشکر کنیم. این کمترین کار برای هواداران کتک خورده مان بود.

وی درباره شایعه مشکلاتش با عرب گفت: این ها حواشی است که برای پرسپولیس می سازند اما چنین چیزی وجود ندارد.