منصوریان: آرزوی ما سربلندی ایران است

می توانستیم النصر را شکست بدهیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید تیمش می توانست النصر را شکست بدهد. او همچنین از میزبانی احتمالی ذوب آهن از الاتحاد در کشور قطر خبر داد.

  1. پنجشنبه ۹ خرداد ۹۸ ساعت ۰۲:۱۵ (۱ سال،۴ ماه قبل)
علی رضا منصوریان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از باشگاه ذوب آهن، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با النصر عربستان اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم. با هدف سرگروهی و پیروزی در این بازی حاضر شدیم و حتی می توانستیم النصر را شکست بدهیم و موقعیت های زیادی را از دست دادیم. النصر هم موقعیت هایی روی دروازه ما داشت که با درخشش محمد باقر صادقی به گل تبدیل نشد و امروز او مثل رشید مظاهری در دیدارهای گذشته درخشید و بهترین بازیکن میدان شد.

وی با بیان اینکه آرزوی ما سربلندی ایران است تصریح کرد: به دنبال کسب بهترین نتیجه برای ذوب آهن در لیگ برتر ایران بودیم و مسابقات را با نتایج خوبی به پایان بردیم. همچنین تمرکز ما روی مسابقات آسیایی هم بود و خدا را شکر مسابقات لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا را به خوبی پشت سر گذاشتیم.

منصوریان با بیان اینکه آن ها دوست دارند در خانه بازی کنند که حمایت هواداران ذوب آهن را هم داشته باشند اظهار کرد: احتمالاً با تیم الاتحاد عربستان در این ورزشگاه دوباره مسابقه خواهیم داد. و از ایرانی های مقیم قطر و امارات و رسانه ها می خواهیم ما را تنها نگذارند و در مسابقات ۱۴ و ۲۱ مرداد حمایتمان کنند.

سرمربی ذوب آهن ضمن تشکر از از ایرانیان حاضر در قطر که ذوب آهن را در مقابل النصر حمایت کردند گفت: این موفقیت را به مردم ایران، هواداران عزیز، پرسنل شرکت سهامی ذوب اهن ورسانه ها که نقش پررنگی در این موفقیت داشتند تقدیم می کنیم.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با تساوی برابر النصر عربستان، به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا شد تا در مرحله بعد با الاتحاد - دیگر نماینده عربستان - دیدار کند.