مظلومی: استراماچونی می تواند در استقلال موثر باشد

مساله فلسطین، یک مساله انسانی است

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال می گوید استقلال نباید زمان را از دست بدهد و باید هرچه سریع تر سرمربی تیم انتخاب شود.

  1. جمعه ۱۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۵۰ (۱ سال،۳ ماه قبل)
پرویز مظلومی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

پرویز مظلومی پیشکسوت باشگاه استقلال و عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در حاشیه مراسم راه پیمایی روز قدس اظهار کرد: حضور پرشوری در راه پیمایی وجود دارد و جامعه ورزش هم دور از مردم نیست. حمایت از مردم فلسطین، نه تنها وظیفه ما، بلکه وظیفه تمام مردم دنیا است چون واقعاً به این مردم دارد ظلم می شود و باید این رژیم کودک کش را محکوم کرد. اعتقاد من این است هرروز، روز قدس است و ملت، رهبری و دولت همیشه جلوی این رژیم ایستاده اند.

او ادامه داد: مساله فلسطین، یک مساله انسانی است و تنها به اسلام خلاصه نمی شود.

مظلومی درباره وضعیت باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال به دنبال این است که سرمربی تیم را تعیین کند و باید هرچه سریع تر این تصمیم گرفته شود و قراردادهای بازیکنانی که قراردادشان تمام شده است را تمدید کنند. مدیریت باشگاه دارند تلاش می کنند هرچه سریع تر انجام شود تا زمان را از دست ندهیم.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال افزود: در کمیته فنی چهار مربی مطرح شده است و باید با این مربی ها صحبت شود و موقعی که به نتیجه رسیدند، در کمیته فنی مطرح شود. فعلاً در مورد مربی ایتالیایی به نتیجه رسیده اند که این انتخاب باید هم در کمیته فنی و هم در هیأت مدیره یک دست باشد.

او در ادامه درباره اینکه میرشاد ماجدی حضور استراماچونی در استقلال را رد کرده بود، خاطرنشان کرد: آقای ماجدی در جریان نبودند وگرنه در کمیته فنی مطرح شده است. البته باید به ایشان هم می گفتند. ما روی کسی اصرار نداشتیم و هر کس به باشگاه ما بخورد را انتخاب می کنیم.

مظلومی در پایان گفت: بالاخره استراماچونی سابقه خوبی دارد. وقتی کسی در این سن به سرمربی گری اینتر می رسد، توانایی این را دارد که در استقلال مؤثر باشد. ما با مربی های زیادی صحبت کردیم اما یا دستمزدشان زیاد بوده است یا نمی خواستند بیایند.