قلعه نویی: سپاهان با شرافت فوتبال بازی کرد

سرمربی سپاهان می گوید تیمش برابر پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی با شرافت فوتبال بازی کرد.

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۵۱ (۱ سال،۴ ماه قبل)
امیر قلعه‌نویی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی اظهار کرد: در وهله اول باید از کسانی که در پیش برد فوتبال پاک در ایران قدم برمی دارند تشکر کنم. اگر بخواهیم اسم ببریم که از رسانه ملی و مطبوعات شروع می شود تا به عوامل اجرایی نیز می رسد و باید از آن ها تشکر کرد. با توجه به لیگی که داشتیم و تعطیلاتی که داشت، خوشحالم که این رقابت ها در نهایت به پایان رسید. از آقای عظیمیان مدیرعامل کارخانه شرکت فولاد مبارکه تشکر می کنم که ما یک بودجه ای را در اول فصل تعیین کردیم اما به علت نوسانات ارزی، به یک سوم تبدیل شد و فقط شخص آقای عظیمیان بودند که ما را در این شرایط حمایت کردند.

او ادامه داد: من شاید فصل بعد در سپاهان نباشم اما او یک متمم بودجه درست کرد تا ما بتوانیم به راه خود ادامه دهیم. در طی بازی های لیگ به غیر از یکی دو مورد، ما شاهد استقبال های خوبی بودیم. به عنوان مثال در مسجد سلیمان با اینکه زمینی وجود نداشت، آن ها زمین اصلی خود را به ما دادند و کانون هوادارانشان، از تماشاگران ما استقبال کردند و به آن ها جایگاه دادند. باید از مجموعه باشگاه تشکر کرد. شما در بازی نیمه نهایی دیدید که چطور بازیکنان ما با شرافت بازی کردند و مبارزه کردند.

قلعه نویی در ادامه اظهار کرد: هواداران ما بعد از بازی نیز تا ساعت دو بامداد در محل هتل حضور داشتند و ما را شرمنده خودشان کردند. واقعاً امسال، سال بسیار خوبی بود. درس های زیادی گرفتم و رفتارهای خوبی از مردم اصفهان دیدم و نمی دانم از چه کلماتی استفاده کنم تا قدردان این عزیزان باشم.

او درباره بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی افزود: ما تمام تلاش خود را انجام دادیم تا این بازی به بهترین شکل ممکن برگزار شود که هیچ اتفاقی نیفتد. شما می توانید از مسئولان حراست ورزشگاه بپرسید. وقتی که قبل بازی برگشت لیگ برتر، آن حرکت های قبل از شروع مسابقه رخ داد، آن ها به ما گفتند که جو ورزشگاه در حال به هم خوردن است.

قلعه نویی که در برنامه "تهران ورزشی" رادیو تهران صحبت می کرد خاطرنشان کرد: در ادامه این امر مسئولان حراست از من درخواست کردند که کمک کنم. من دو تن از کاپیتان های سپاهان را در دل طرفداران بردم و به آن ها گفتم اگر اتفاقی بیفتد، شما به فکر بازی و تشویق تیم خود باشید. هنگامی که وارد زمین می شویم، ۱۰۰ هزار نفر به شما فحش ناموسی می دهند. سید جلال حسینی وقتی در اصفهان بود، از او تقدیر کردیم و به خاطر خدمتش در تیم ملی از او قدردانی کردیم.

ادامه دارد…