نگین پاکدل: کمیته انضباطی باید با حواشی لیگ بانوان برخورد مناسب داشته باشد

سرمربی تیم خلیج فارس شیراز گفت: کمیته انضباطی باید با حواشی لیگ برخورد مناسبی کند تا کسی جرات تکرار چنین رفتارهایی را نداشته باشد.

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۰۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان، دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان - آذرخش تهران
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

شب گذشته (جمعه) هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال بانوان برگزار شد و ۱۲ تیم حاضر در لیگ برابر هم به میدان رفتند. در این میان خلیج فارس شیراز با نتیجه دو بر یک سپیدار قائمشهر را شکست داد و خود را ۹ امتیازی کرد. این تیم شیرازی که تا پایان نیم فصل اول تنها چهار امتیاز داشت اکنون در دو هفته اخیر دو پیروزی کسب کرده و در جایگاه دهم جدول رده بندی قرار گرفته است. نگین پاکدل، سرمربی خلیج فارس در مورد بازی شب گذشته با نماینده مازندران گفت: اوایل مسابقه، بازیکنان مان حریف را دست کم گرفته بودند و به همین دلیل یک گل خوردیم، ولی در ادامه خود را جمع و جور کردند. از آنجایی که بازیکنانمان کم سن و سال هستند، بعد از گل خوردن به هم می ریزند و در طول فصل خیلی با آن ها کار کردیم که بتوانند در چنین شرایطی نتیجه را جبران کنند. شب گذشته هم خوشبختانه جبران کردند و پیروز شدیم.

او در ادامه افزود: حدود ۶ موقعیت داشتیم که دروازه خالی بود اما گل نزدیم و چند توپ مان هم به تیرک دروازه خورد. به طور کلی موقعیت های زیادی داشتیم اما استفاده نکردیم.

پاکدل در مورد بهتر شدن عملکرد تیم خود گفت: در ابتدای فصل بازیکنان مان اصلاً تجربه مسابقه نداشتند، به همین دلیل خیلی منظم تمرین کردیم تا الان بهتر شدند. الان هم با هر تیمی که بازی داریم، تغییرات مان را از نیم فصل اول تا الان تأیید می کنند.

او در ادامه بیان کرد: در نیم فصل دوم عملکرد خیلی خوبی داشتیم و فکر می کنم اگر این تجربه را در ابتدای فصل هم داشتیم، تا رده ششم جدول بالا می رفتیم. الان در سه بازی ۹ امتیاز گرفتیم و اگر از ابتدا این امتیازات را به دست آورده بودیم الان در رتبه هفتم جدول رده بندی به جای پالایش گاز ایلام قرار داشتیم. فکر می کنم تا پایان فصل تا رتبه نهم بالا برویم.

پاکدل در مورد حواشی لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: کمیته انضباطی باید با حواشی لیگ برخورد مناسبی کند تا کسی جرأت تکرار چنین رفتارهایی را نداشته باشد. البته فوتبال بانوان نسبت به مردان حاشیه کم تری دارد و این دو اتفاق باعث زیر سوال رفتن آن نمی شود.