مصاف داماش و پرسپولیس، جنگ بین دارا و ندار است!

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان می گوید مقابل پرسپولیس در فینال جام حذفی، اولویت ارائه یک بازی خوب است و نتیجه در اولویت بعدی قرار دارد.

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۲۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
محمد مهدی الطافی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد مهدی الطافی، مدیرعامل باشگاه داماش گیلان ، درباره تجدید نظر باشگاه مبنی بر حضور در فینال جام حذفی، اظهار کرد: ما پیگیری ها و درخواست های لازم را در این رابطه انجام داده ایم و به دو دلیل عمده به این نتیجه رسیدیم که در فینال جام حذفی حضور داشته باشیم. دلیل اول این است که ما می خواهیم در لیگ دسته اول بازی کنیم و تلاش مان بر این است که از لیگ دو صعود کنیم. باید هزینه های ما طوری باشد که به لیگی که در آن بازی می کنیم مطابقت داشته باشد. دلیل دوم این بود که حیف بود که بازیکنان ما میدان بزرگی هم چون فینال جام حذفی را از دست بدهند و بستر بزرگی است که خودشان را در این میدان نشان دهند و با این کار حق بازیکنان خورده نشود و ارزش های این بازیکنان حفظ شود.

او ادامه داد: این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است اما بازی سرنوشت ساز ما پلی آف لیگ دسته دو بود که در آن بازی به دلایل مختلف شکست خوردیم. ما از باختن ناراحت نمی شویم. از این که ما را ببازانند ناراحت می شویم. تیم ما جلوی ۱۵ هزار نفر تماشاگر داماش در ورزشگاه سردار جنگل رشت با اشتباه هایی که از عمد بود شکست خورد و از صعود به لیگ دسته یک باز ماند و آن بازی بود که سرنوشت ما را مشخص می کرد؛ اما ما در جام حذفی تا همین مرحله که به جام حذفی رسیده ایم موفقیت بسیار بزرگی است. تلاش ما این است که بهترین نتیجه را کسب کنیم اما اگر نتوانستیم به پیروزی برسیم چیزی از ارزش های ما کم نمی شود.

وی در ادامه صحبت هایش، خاطرنشان کرد: ما قرار است در فینال جام حذفی با قهرمان لیگ برتر بازی کنیم. به عبارتی دیگر مصاف ما و پرسپولیس جنگ بین دارا و ندار است. هر چیزی که پیش آید و نتیجه ای در این بازی رخ دهد، چیزی از ارزش های ما کم نمی شود. افتخار ما این است که توانسته ایم با تلاش بازیکنان و کادر فنی به فینال جام حذفی صعود کنیم.

الطافی در پایان بیان کرد: از آخرین بازی که انجام دادیم یک وقفه ۲۹ روزه افتاده است اما کادر فنی تمام تلاش خود را انجام داده است تا تیم به آمادگی نسبی برسد. مطلوب ما این است که بتوانیم یک بازی خوب ارائه دهیم و نتیجه بازی در اولویت بعدی قرار دارد.