سرمربی داماش: روز اول به فینال فکر نمی کردیم

پرسپولیس بهترین تیم ایران است

سرمربی داماش می گوید تیمش آماده مصاف با پرسپولیس است.

  1. شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۰۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
تیم فوتبال داماش گیلان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

، سیامک فراهانی، سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: از اینکه که در فینال حضور داریم، خیلی خوشحال هستم. ما از ابتدا به فینال نگاه نمی کردیم. سعی می کردیم در هر مرحله با تمام توان ظاهر شویم. حضور در فینال به ما انگیزه زیادی می دهد. ما برای تماشاگران مان بازی می کنیم و می خواهیم آنها را خوشحال کنیم.

او در مورد پرسپولیس هم گفت: پرسپولیس بهترین تیم ایران است. وقتی تیمی ۳ سال قهرمان ایران می شود حرفی برای تعریف نمی ماند. بزرگترین انگیزه ما هواداران ما هستند تا آنها را راضی نگه داریم. حضور در فینال برای بازیکنان و مربی هم انگیزه زیادی دارد. ما در ابتدا به بازی های حذفی به عنوان بازی تدارکاتی نگاه می کردیم.

فراهانی در مورد آب و هوا اهواز هم بیان کرد: در مورد شرجی بودن اینجا هم باید بگویم که برای ما خیلی خوب است و ما وقتی فهمیدیم اهواز میزبان است، خوشحال شدیم. در مورد گرما هم باید بگویم شرایط برای هر دو تیم یکسان است.

او ادامه داد: ما مدتی هست که از کوران مسابقات به دور هستیم. همه کمبودها را امیدواریم با انگیزه و میل به پیروزی جبران کنیم. بازی در ورزشگاه فولاد هم به هر مربی و بازیکنی انگیزه می دهد. امیدوارم همه ورزشگاه های ما همین گونه پیشرفته باشند.

فراهانی اضافه کرد: چه بازی تهاجمی و چه تدافعی تیم ما باید شجاع باشد. ما فردا دقایق زیادی را بدون توپ خواهیم بود اما باید شجاع باشیم. من تیم اتلتیکو مادرید را به همین خاطر تحسین می کنم.

ادامه دارد...