مهدی تارتار از پارس جنوبی جدا شد

سرمربی پارس جنوبی از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

  1. یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۱۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
مهدی تارتار
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی پس از ۳ سال حضور در این تیم تصمیم به جدایی از جمع زردپوشان جمی گرفت.

در همین راستا، او در پیامی از هواداران پارس جنوبی خداحافظی کرد که در ادامه می خوانید.

«امروز که با شما هواداران خونگرم و نازنین پارس جنوبی صحبت می کنم، ذهنم به تازگی از سختی ها و دغدغه هایی که طی چند سال گذشته و به خصوص در لیگ اخیر پشت سر گذاشتیم رهایی یافته اما همین حالا هم در دلم آشوب است از آن زحمتی که بازیکنان با تعصب و کادر بی نظیرمان کشیدند و در نهایت به آن چیزی که استحقاقش را داشتیم، نرسیدیم. شاید حالا زمان یادآوری تلخی ها نباشد اما آنچه باید با شما مردم بزرگ شهرستان جم و بوشهری های عزیز در میان بگذارم، این است که اگر در لیگ هجدهم نیز در پارس جنوبی ماندم دلیلش فقط شاد کردن شما عزیزان بود. با کمک شما بود که پارس جنوبی فقط ۳، ۴ سال بعد از تاسیس به لیگ برتر رسید و در سال اول حضور همه را شگفت زده کرد. سومین سال را هم کنار شما ماندم، چون به ماجراجویی های تازه می اندیشیدم، اما حیف که برخی دوست نداشتند ثمره آن همه تلاش را ببینیم و انگار داستان چیز دیگری بود.

خدای بزرگ را شکر می کنم که به دلم نگاه کرد و ۳ سال مرا کنار جمی های بی نظیر قرار داد؛ جایی که با هم یک صدا برای موفقیت متحد شدیم و این، مهم ترین دستاوردم از ۳ سال حضور مداوم در پارس جنوبی است.

ما با هم زندگی کردیم و حالا هرچه دارم خاطرات خوبی است که به واسطه شما مردم مهمان نواز رقم خورده است. اگرچه فصل عجیبی را در دوران مربیگری ام سپری کردم اما حس مبارزه طلبی با وجود همه نداری ها و مشکلات اجازه نداد به فکر رها کردن بیفتم، حتی در نیم فصل که پیشنهادهای بسیار خوبی به دستم رسید. من، بازیکنان و همکارانی داشتم که از جانشان مایه می گذاشتند و هوادارانی را می دیدم که دلشان برد می خواست اما با شکست میدان را خالی نکردند. هرچه بود، تجربه ای بزرگ و درسی عبرت آموز در دوران مربیگری ام گرفتم که هرگز از یاد نمی برم و البته که به سختی های لیگ هجدهم افتخار می کنم. هر آمدنی، رفتنی دارد… آن روز که پارس جنوبی را انتخاب کردم، هرگز به جدایی نمی اندیشیدم، امروز اما انگار زمانش است. در تمام این مدت فکر و ذکرم خوشحالی هواداران فوتبالدوستان جمی بود و خداراشاهد می گیرم که هرچه در توان داشتم به اخلاص گذاشتم. جا دارد از آقایان بهرام رضاییان، عبدالرحیم خطیب، ایوب چراغی و سایر مدیران باشگاه پارس جنوبی نیز تشکر ویژه ای داشتم که در طول ۳ فصل گذشته همواره مثل یک برادر کنارم بودند و شک ندارم این عزیزان با وجود کمبودهای موجود همه توان خود را برای موفقیت تیم گذاشتند. همچنین از عزیزانی چون مهندس یوسفی و مهندس موسوی، دکتر سکینه الماسی، سیدعلی موسوی، محمد اسدی، حجت الاسلام گنجی امام جمعه محترم شهرستان جم و آیت الله صفایی بوشهری امام جمعه محترم بوشهر و… ممنونم که همراه بودند.

مهدی تارتار ۱۲/‏۰۳/‏۹۸‬