سرباز-فوتبالیست های ذوب آهن به پادگان می روند؟

سخنگوی باشگاه ذوب آهن می گوید ۳ بازیکن سرباز تیم فوتبال این باشگاه دیگر بازیکن تراکتورسازی نیستند و اگر قرار بر رفتن به آموزشی هم باشد این اتفاق در اصفهان می افتد.

  1. یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۲۹ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا - دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و الوصل امارات
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره شرایط این تیم اظهار کرد: دیشب جلسه هیأت مدیره باشگاه تشکیل شد و با آقای منصوریان درباره آینده تیم، خود ایشان و بازیکنان صحبت کردیم. ما با آقای منصوریان به توافقات اولیه رسیده ایم و امیدواریم که توافق نهایی در نشست امروز انجام شود.

او ادامه داد: چند بازیکن ما قراردادشان تمام شده است و بیشتر آن ها تمایل به تمدید قرارداد دارند و مشکلی نداریم. از طرفی ۳ بازیکن سرباز از تراکتورسازی و یک بازیکن سرباز ما از فجر سپاسی به تیم برمی گردند. جدا از این ها ما اعلام کردیم آقای منصوریان بررسی کنند و در هر پستی که نیاز به جذب بازیکن است به ما اعلام کند تا با آن ها صحبت کنیم و قرارداد ببندیم.

جمشیدی در خصوص وضعیت ۳ بازیکن ذوب آهن که گفته شده بود باید برای گذراندن دوران آموزشی به پادگان بروند هم بیان کرد: بحث آموزشی مشکلی ندارد و وقتی به اصفهان آمدند هماهنگ می کنند. آقای آذری در حال پیگیری کارهای این بازیکنان است. اگر قرار است آموزش ببینند ما مشکلی نداریم و این دوران را می گذرانند اما عملاً از الان به بعد بازیکن ذوب آهن هستند. باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که آن ها باید به آموزشی بروند اما دیگر این موضوع مربوط به آن ها نمی شود. ما از طریق قانون بحث آموزش آن ها را دنبال می کنیم. مدیرعامل باشگاه دنبال موضوع هستند که اگر نیاز به آموزشی هم باشد مکان آن مشخص شود اگر هم نیاز نباشد به تیم اضافه می شوند.

او درباره تمام شدن مدت قرارداد رشید مظاهری و محمدرضا حسینی هم گفت: قرار ما این بوده که نخست با آقای منصوریان تمدید کنیم و بعد از آن تمدید قرارداد بازیکنان را آغاز می کنیم.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن همچنین در پایان گفت که باشگاه برای گرفتن غرامت از AFC به علت ناهماهنگی در لغو دیدار تیم های ذوب آهن و النصر نامه نگاری کرده است اما هنوز جوابی از AFC دریافت نکرده است.