در استقلال چه خبر است؟

در حالی که سرمربی موقت استقلال اعلام کرد که خواهان ماندن منتظری در جمع آبی پوشان است اما باتوجه به مشخص نبودن آینده او در این تیم و سرمربی بعدی استقلال، مشخص نیست که تصمیمات فرهاد مجیدی با تصمیمات سرمربی آینده استقلال همسو است یا نه.

  1. یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۰۸ (۱ سال،۳ ماه قبل)
بازی فوتبال تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اتفاقات در داخل باشگاه استقلال در مسیری است که سرنوشت این باشگاه را برای فصل آینده در هاله ای از ابهام قرار داده است. در آخرین مورد رخ داده، پژمان منتظری امروز صبح (یکشنبه) اعلام کرد که با توجه به تماس نگرفتن مسئولان استقلال با او پس از پایان لیگ هجدهم، برای فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت.

اما این پایان ماجرا نبود و فرهاد مجیدی، سرمربی موقت استقلال در پستی اینستاگرامی اعلام کرد که دیروز پس از جلسه اش با امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال با پژمان منتظری تماس گرفته ولی او جواب تلفنش را نداده است. او همچنین اعلام کرد که خواهان تمدید قرارداد استقلال با منتظری برای فصل آینده است.

سوالاتی که در این ماجرا به وجود می آید این است که با توجه به مشخص نبودن سرمربی فصل بعد استقلال و آینده فرهاد مجیدی در این تیم، چطور سرمربی موقت استقلال خواهان ماندن منتظری برای فصل آینده است؟ آیا سرمربی آینده استقلال با تصمیمات مجیدی موافقت می کند و اصلاً حاضر به همکاری با مجیدی می شود؟

این ها سوالات بی پاسخی است که مدیران استقلال جواب روشنی به آن نداده اند. در حال حاضر نزدیک ترین گزینه به نیمکت استقلال، آندره آ استراماچونی است که مدیران آبی ها در تلاشند با او به توافق برسند اما هنوز این مربی ایتالیایی به پیشنهاد استقلالی ها پاسخ نهایی را نداده و باید دید استقلال و مدیرانش مثل سال های گذشته زمان را از دست می دهند یا اینکه شرایطی متفاوت را رقم می زنند.