تا دقیقه ۱۸؛ توپ و زمین در اختیار شاگردان برانکو

نعمتی دومین فرصت را هم از دست داد

دو تیم پرسپولیس و داماش در فینال جام حذفی فوتبال ایران و پس از تاخیری ۲ ساعته به مصاف هم رفتند.

  1. یکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۳۹ (۱ سال،۳ ماه قبل)
حاشیه‌های لغو شدن فینال جام حذفی فوتبال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

دیدار فینال جام حذفی بین دو تیم پرسپولیس و داماش گیلانیان که قرار بود از ساعت ۲۱ در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود، پس از ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه تأخیر و از ساعت ۲۳:۱۵ برگزار شد.

پرسپولیس صفر - داماش صفر

گل: -

کارت زرد: -

کارت قرمز: -

گزارش بازی

دیدار دو تیم با سوت موعود بنیادی فر آغاز شد. داماش دیدار را هجومی تر آغاز کرد اما حملات این تیم ثمری نداشت و بی دقتی در پاس های آخر باعث شد تا فرصتی برای رشتی ها در ۵ دقیقه ابتدایی بازی ایجاد نشود. پس از آن این پرسپولیس بود که بازی را در دست گرفت و جدی ترین موقعیت بازی در دقیقه ششم ایجاد شد که ضربه سر سیامک نعمتی به شکلی خطرناک از بالای دروازه داماش به بیرون رفت.

داماش بعد از دقایقی خود را پیدا کرد و اولین فرصتش را روی دروازه بیرانوند ایجاد کرد. شوت جابر نصیری با واکنش بیرانوند به کرنر رفت اما این کرنر هم برای آبی ها سودی نداشت. بعد از این موقعیت، پرسپولیس دوباره صاحب توپ و میدان شد و پاسکاری های تک ضرب پرسپولیسی ها در دقیقه ۱۷ توپ را به نعمتی رساند و او هم با حرکتی زیبا شوتش را روانه دروازه کرد که این فرصت از کنار دروازه به بیرون رفت.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، محسن ربیع خواه، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، ماریو بودیمیر و علی علیپور.

ادامه دارد...