تا دقیقه ۳۸؛ پرسپولیس یک - داماش صفر

بودیمیر تک به تک را از دست داد

دو تیم پرسپولیس و داماش در فینال جام حذفی فوتبال ایران و پس از تاخیری ۲ ساعته به مصاف هم رفتند.

  1. دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ ساعت ۰۰:۰۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
حاشیه‌های لغو شدن فینال جام حذفی فوتبال
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

دیدار فینال جام حذفی بین دو تیم پرسپولیس و داماش گیلانیان که قرار بود از ساعت ۲۱ در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود، پس از ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه تأخیر و از ساعت ۲۳:۱۵ برگزار شد.

پرسپولیس یک - داماش صفر

گل: علی علی علیپور(۲۱)

کارت زرد: محمد مختاری(۳۰) از داماش

کارت قرمز: -

گزارش بازی

دیدار دو تیم با سوت موعود بنیادی فر آغاز شد. داماش دیدار را هجومی تر آغاز کرد اما حملات این تیم ثمری نداشت و بی دقتی در پاس های آخر باعث شد تا فرصتی برای رشتی ها در ۵ دقیقه ابتدایی بازی ایجاد نشود. پس از آن این پرسپولیس بود که بازی را در دست گرفت و جدی ترین موقعیت بازی در دقیقه ششم ایجاد شد که ضربه سر سیامک نعمتی به شکلی خطرناک از بالای دروازه داماش به بیرون رفت.

داماش بعد از دقایقی خود را پیدا کرد و اولین فرصتش را روی دروازه بیرانوند ایجاد کرد. شوت جابر نصیری با واکنش بیرانوند به کرنر رفت اما این کرنر هم برای آبی ها سودی نداشت. بعد از این موقعیت، پرسپولیس دوباره صاحب توپ و میدان شد و پاسکاری های تک ضرب پرسپولیسی ها در دقیقه ۱۷ توپ را به نعمتی رساند و او هم با حرکتی زیبا شوتش را روانه دروازه کرد که این فرصت از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۲ بودیمیر توسط مدافع داماش متوقف شد و پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. علی علیپور پشت این توپ قرار گرفت و توانست به شکلی زیبا گل اول بازی را به ثمر برساند.

پس از این گل پرسپولیس باز هم بازی را در دست داشت اما داماش هم چشم به ضدحمله ها داشت. در یکی از این حرکت ها و با دوندگی پورصف شکن و اشتباه بیرانوند نزدیک بود که گل تساوی آبی ها به ثمر برسد که این اتفاق نیفتاد و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۶ ماریو بودیمیر با دروازه بان داماش تک به تک شد که این فرصت را به راحتی از دست داد تا پرسپولیس شانس دو برابر کردن اختلاف را از دست دهد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی (کاپیتان)، محسن ربیع خواه، مهدی شیری، محمد نادری، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، ماریو بودیمیر و علی علیپور.

ترکیب داماش: جاسم یاسرالهی، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، مصطفی آقاجانی، آزاد جعفرزاده، عباس کندل، علیرضا توکلی، جابر نصیری، محمد رستمی، میلاد پورصف شکن، میثم فرزانه.

ادامه دارد...