داورزنی: با این وضع مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است

معاونت وزارت ورزش از سفرش به اهواز برای توضیح خواستن از مسوولان بومی و برگزار کننده درباره حواشی فینال جام حذفی خبر داد.

  1. دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ ساعت ۰۱:۵۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
تصاویری از داورزنی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد رضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان درباره حواشی به وجود آمده در جام حذفی فوتبال ایران که با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید اظهار کرد: بعد از اتفاقات پیش آمده سلطانی فر به ما دستور داد که دوشنبه عازم اهواز شویم و مقصران این قضیه را بررسی کنیم. دوشنبه به همراه مسؤولان کمیته اخلاق و مدیریت حراست وزارت ورزش به این شهر خواهیم رفت.

او ادامه داد: ما عوامل را بررسی خواهیم کرد و از مسؤولان شورای تأمین و استداندار محترم خوزستان توضیحاتی را می خواهیم. اتفاق خوبی در اهواز نیفتاد و این حق داماش بود و نباید این اتفاقات برای هوادارانش می افتاد. ازدیاد جمعیت بیش از اندازه موجب این اتفاقات شد و دوشنبه برای توضیحات بیش تر راهی اهواز می شویم.

داورزنی در این باره افزود: مسؤولان سازمان لیگ و فدراسیون باید پاسخگو این مسائل باشند. در اصفهان شبیه چنین اتفاقی افتاد اما تفاوتش این بود که بعد از بازی اتفاقات ناگواری پیش آمد که زیبنده فوتبال ایران نبود. اگر قرار است این گونه باشد، مسابقات ورزشی برگزار نشود بهتر است. نباید شیرینی این مسابقات را با چنین رخدادها و اخلاق های بدی تلخ کنیم. مسؤولان فدراسیون و سازمان لیگ به همراه نیرو انتظامی باید این مسائل را پیش بینی می کردند تا چنین مشکلاتی پیش نیاید.