تابش: فراکسیون ورزش حواشی بازی پرسپولیس - داماش را بررسی می کند

با متخلفان برخورد شود

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت برخورد با متخلفان حواشی مسابقه فینال جام حذفی، گفت که این فراکسیون مسائل اخیر درباره مسابقه فوتبال پرسپولیس و داماش گیلان را بعد از تعطیلات مجلس شورای اسلامی بررسی می کند.

  1. دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۵۸ (۱ سال،۳ ماه قبل)
فینال جام حذفی؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمدرضا تابش ، اظهار کرد: حوادث و وقایعی که در عرصه سیاست، اجتماع و فرهنگ رخ می دهد نشان دهنده عصبانیت و نارضایتی مردم است و مدیران ارشد و مسئولان باید این نارضایتی ها را به مثابه هشدار و زنگ خطری جدی بگیرند. در مسابقات ورزشی و فوتبال هم شاهد بروز ناهنجاری هایی هستیم که ریشه اصلی آن نارضایتی مردم است. البته حسن تدبیر و برخورد واقع بینانه و منصفانه با قضایا می تواند خیلی از رویدادها را تعدیل کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ما در مسابقات فوتبال لیگ های اروپایی هم شاهد ابراز خرسندی یا نارضایتی مردم هستیم، اما نه به این شکل که مسابقه ای تعطیل شود یا منجر به درگیری های شدید شود. همچنان که این اتفاق در ایران هم کم سابقه است و من فکر می کنم حسن تدبیر می تواند جلوی تکرار خیلی از این وقایع را بگیرد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسابقه فوتبال شب گذشته (یکشنبه) پرسپولیس و داماش گیلان، تصریح کرد: از پافشاری و حسن تدبیر وزیر ورزش و جوانان و مسئولان امر بعد از این سوء تدبیر، قدردانی می کنیم. خیلی ها این بازی را خاتمه یافته می دانستند، اما این پافشاری ها باعث شد مسابقه اگر چه با تأخیر ولی برگزار شود. آقای یوسفی، عضو فراکسیون ورزش و نماینده اهواز معتقد بود که اگر این مسابقه برگزار نمی شد شاهد اعتراضات گسترده و خدای نکرده خون و خونریزی بودیم.

تابش در عین حال اضافه کرد: چرا مسابقه ای که می تواند محلی برای تخلیه انرژی جوانان باشد و ورزشی که باید دستاوردش اخلاق، فتوت و جوانمردی باشد چنین رویدادی را بیافریند که موجب نگرانی ورزش دوستان شود؟ در این حوادث سوء تدبیر کاملاً محرز است و باید پس از جمع بندی با متخلفان امر برخورد شود تا دست اندرکاران بدانند مسئولیت شان را باید بر مدار قانون انجام دهند و اگر عملکردشان باعث تنش و تشنجی شد مورد مواخذه قرار گیرند.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت بررسی این موضوع از سوی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و استانداری خوزستان، گفت : فراکسیون ورزش هم بعد از تعطیلات هفته جاری و شروع به کار مجلس شورای اسلامی این موضوع را با حضور مسئولان امر مورد بررسی قرار خواهد داد.