حمید درخشان: فینال جام حذفی هیچ بار فنی نداشت

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید فینال جام حذفی هیچ بار فنی نداشت و حواشی و تاخیر پیش آمده موجب شد تا مسابقه حالت فرسایشی پیدا کند.

  1. دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۴ (۱ سال،۴ ماه قبل)
فینال جام حذفی؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حمید درخشان، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ، درباره پیروزی شب گذشته (یکشنبه ) برابر تیم داماش گیلانیان و کسب مقام قهرمانی در جام حذفی، اظهار کرد: به نظر من این بازی هیچ بار فنی نداشت. تأخیری که در مسابقه انجام شد، باعث شد که بازی فرسایشی شود و مسابقه کیفیت لازم را نداشته باشد. تیم داماش هم تیم خوب و قابل احترامی بود. تمرکزش روی دفاع بود و امید به ضد حملات داشت که پرسپولیسی ها به آنها اجازه ندادند تا داماشی ها از فرصت های خود به خوبی استفاده کنند. پرسپولیسی ها هم در مقابل حملاتی را داشتند و با بسته بودن دروازه داماش مواجه شدند و تا صبح هم بازی می کردند بازی یک بر صفر باقی می ماند و گل بیشتری رد و بدل نمی شد. داماش در این بازی عملکرد نسبتاً خوبی از خودش بر جای گذاشت اما زورش به پرسپولیس نمی رسید و در نهایت این بازی را واگذار کرد.

این پیشکسوت پرسپولیس درباره حواشی و تأخیر پیش آمده در فینال جام حذفی خاطر نشان کرد: به نظر من اتفاقات خیلی بدی در این بازی رخ داد. فکر نمی کنم که در هیچ کجای دنیا این هم تأخیر وجود داشته باشد. اشتباه های بسیار بچگانه ای در این بازی رخ داد. طرفداران تیم مقابل هم باید در استادیوم سهمی باید داشته باشد. به نظر من در برگزاری بازی مقداری سستی شد و موجب شد که این اتفاقات پیش آید.

درخشان در پایان گفت : به پرسپولیس تبریک می گویم. آنها توانستند در لیگ برتر و جام حذفی موفق عمل کنند و برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر خلیج فارس دبل کنند. به نظر من باید برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس بماند. او یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارد و باید در پرسپولیس بماند تا اتفاقات شیرین تری را رقم بزند تا پرسپولیس بتواند قهرمانی در آسیا را کسب کند.