جهانبخش: کی روش برای ایران زحمت زیادی کشید

بازی سخت تری مقابل کره جنوبی داریم

مهاجم تیم ملی ایران می گوید امیدوار است تیم ملی با مارک ویلموتس عملکرد خوبی ارائه دهد.

  1. پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۵۳ (۱ سال،۴ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی ایران پس از پیروزی تیمش مقابل سوریه در چارچوب دیدار دوستانه اظهار کرد: بازی خوبی انجام دادیم و نتیجه خوبی گرفتیم و مردم هم لذت بردند. قطعاً بازی سخت تری برابر کره جنوبی داریم و امیدوارم آن بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.

او درباره تفاوت جو کی روش با جو مارک ویلموتس گفت: بازیکنان همان بازیکنان هستند و چند تغییر داشتیم اما آقای کی روش زحمات زیادی برای فوتبال ایران کشیدند و هیچ کس نمی تواند اسم ایشان را از فوتبال ایران حذف کند. اما هر آمدنی رفتنی دارند و ما با آقای ویلموتس کار خود را ادامه می دهیم و امیدواریم که عملکرد خوبی با ایشان ارائه کنیم تا روند رو به رشد خود را داشته باشیم.

جهانبخش افزود: من از فوتبال هلند به فوتبال انگلیس آمدم و تفاوت خیلی زیادی وجود دارد و پیش بینی می کردم سخت باشد و فصل اول سعی کردم خیلی چیزها یاد بگیرم و تجربه ها کسب کنم. این مساله برای من در سال اولی که در هلند بودم وجود داشت و سخت بود خودم را با فوتبال هلند هماهنگ کنم. امیدوارم تجربه های به دست آمده را در سال بعد استفاده کنم. خواسته مردم، خواسته طبیعی است و من هم برای آن تلاش کردم و امیدوارم در فصل بعد برای ایران در لیگ انگلیس نماینده خوبی باشم.

او درباره درگیری که بازیکن تیم منچسترسیتی داشت نیز خاطرنشان کرد: برایم مهم نیست چون این مسائل در فوتبال وجود دارد و فکر می کنم که در آن مساله مقداری بزرگ نمایی شد اما آن مساله یک درگیری کوچکی بود که تمام شد و رفت.