استقلال: با استراماچونی مذاکرات مثبتی انجام شده

با گزینه های دیگر هم در حال مذاکره ایم

باشگاه استقلال در خصوص روند انتخاب سرمربی جدید خود، اطلاعیه ای صادر کرد.

  1. جمعه ۱۷ خرداد ۹۸ ساعت ۰۳:۳۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

طولانی شدن روند انتخاب سرمربی جدید استقلال باعث شد که انتقادات زیادی به تیم مدیریتی این باشگاه شود. به همین دلیل باشگاه استقلال با انتشار یک اطلاعیه در مورد آخرین اقدامات مدیران این باشگاه برای انتخاب سرمربی آینده استقلال منتشر کرد که در این اطلاعیه آمده است:

«باشگاه استقلال همواره اولویت خود را رضایت خاطر هواداران گرامی دانسته و هواداران را سرمایه اصلی و مالکان این باشگاه می داند. انتخاب سرمربی جدید نیز در حال حاضر دغدغه اصلی هواداران است که باشگاه به خوبی بر این مساله واقف بوده و به همین جهت گزارشی در این خصوص تقدیم هواداران می کند:

۱. از زمان تعلیق همکاری با آقای وینفرد شفر، مدیران باشگاه مذاکرات خود را با گزینه های سرمربیگری آغاز و این گفت وگوها باجدّیت تمام و تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد. باشگاه استقلال قصد دارد بهترین گزینه را به عنوان مرد اول نیمکت خود انتخاب کند و این موضوع نیازمند دقت و زمان کافی است.

۲. یکی از گزینه های اصلی برای سرمربیگری استقلال، آندرا استراماچونی است که مذاکرات مثبتی با این مربی انجام شده اما تا این لحظه به نتیجه نهایی منجر نشده است. باشگاه استقلال برای انتخاب سرمربی خود هرگز از خط قرمزهایش عبور نخواهد کرد. احترام به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ حرمت، شأن و اعتبار باشگاه بزرگ استقلال به عنوان باشگاهی که دارای قدمت و افتخارات بسیار و ده ها میلیون هوادار است، خط قرمزهای باشگاه بوده که برای جذب سرمربی جدید باید مورد توجه قرار گرفته که به هیچ وجه قابل معامله نیست.

۳. مدیران باشگاه استقلال به صورت شبانه روزی با سایر گزینه ها در حال مذاکره بوده و همه توان خود را به کار گرفته تا در اولین فرصت بهترین انتخاب را داشته باشند. تمامی اخباری که در سایر رسانه ها و فضای مجازی منتشر می شود، تنها گمانه زنی بوده و قابل استناد نیست و به محض توافق نهایی با سرمربی جدید باشگاه استقلال، این موضوع از طریق رسانه های رسمی باشگاه به اطلاع رسانه های محترم و هواداران گرامی خواهد رسید. مجدداً از هواداران فهیم و گرانقدر استقلال تقاضامندیم در یکی از سخت ترین خردادهای باشگاه، اجازه دهند مدیران و معتمدین خود در آرامش و به دور از هیاهو، مذاکرات با سرمربیان مورد نظر را ادامه دهند.»