کرانچار: تحریم ها دلیل رفتن من از ایران بود

شفر رفت، برانکو هم مشکل دارد

سرمربی پیشین تیم امید ایران معتقد است تحریم ها دلیل رفتن او از این تیم بود که باعث شده است تیم های دیگر ایرانی نیز با مشکلاتی روبه رو شوند.

  1. شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۰۵ (۱ سال،۳ ماه قبل)
زلاتکو کرانچار
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از یوتارنی، زلاتکو کرانچار، سرمربی کروات به همکاری خود با تیم امید ایران پایان داد و اکنون در کشور خودش به سر می برد. این مربی که سابقه هدایت تیم هایی چون پرسپولیس و سپاهان را نیز در فوتبال ایران برعهده دارد در صحبت هایی درباره رفتنش از تیم امید ایران گفت: من به خاطر تحریم ها نتوانستم به کارم در فوتبال ایران ادامه دهم. همه چیز را پول تعیین می کند و به همین خاطر تحریم ها باعث شده است تا ورزش ایران به ویژه فوتبال با شرایط سختی روبه رو شود.

او ادامه داد: اداره تیم های ملی بستگی به شرایط دولت دارد و به همین خاطر نمی شود که شرایط را پیش برد. در هر صورت من ۶ سال در فوتبال ایران حضور داشتم و از این دوران لذت می برم. در سپاهان توانستم دو جام به دست بیاورم. در تیم امید ایران نیز نتایج خوبی در انتخابی المپیک به دست آوردم. الان بهتر است که استراحت کنم. شما ببینید وینفرد شفر نیز از فوتبال ایران رفت. برانکو هم که در این فصل ۳ جام به دست آورده است و در فینال لیگ قهرمانان حاضر بوده با مشکلاتی روبه رو بوده است.