پسر سرمربی پرتغالی دلیل اصلی عدم توافقش با تراکتور

در حالی که باشگاه تراکتور و تونی اولیویرا برای حضور این مربی در رأس کادر فنی تراکتوری ها در فصل جدید رقابت های لیگ برتر به توافقات اولیه رسیده بودند اما اصرار این مربی مبنی بر حضور پسرش روی نیمکت این مذاکرات را به بن بست رساند.

  1. شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۱۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
تونی اولیویرا
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، مدیران تراکتور در پی درخواست هواداران و نتایج قابل قبول تونی اولیویرا به همراه تراکتور در فصول گذشته با این مربی برای حضور در نیمکت سرخپوشان تبریزی در فصل آینده لیگ برتر وارد مذاکره شدند که در طی این مذاکرات در تمامی موارد مالی و فنی توافق حاصل شد و تنها روی یک بند طرفین به توافق نرسیده و مذاکرات به بن بست رسید.

در این مذاکرات سرمربی پرتقالی اصرار داشت تا پسرش به عنوان یکی از دستیاران وی در باشگاه تراکتور حضور داشته باشد که مدیران باشگاه تراکتور به دلایلی با حضور پسر تونی مخالفت کردند.

در حالی که باشگاه تراکتور، دست تونی را در انتخاب دستیارانش آزاد گذاشته بود اما به وی اعلام کرده اند که به دلایلی پسرش را نباید به عنوان دستیار انتخاب کند که بازهم در صورت موافقت تونی، وی می تواند به عنوان سرمربی فصل جدید تراکتور روی نیمکت این تیم حضور یابد.

تونی اولیویرا نیز چند روز پیش با انتشار پیامی از مذاکرات خود با باشگاه تراکتور خبر داده و اعلام کرد که نتوانسته با این باشگاه به توافق برسد. وی در بخش دیگر سخنانش به مسائل مالی اشاره کرده و گفته است که پیشنهاد مالی باشگاه حتی بالاتر از درخواست من بود.