عرب: فصل پیش هم برای قهرمانی می جنگیدیم هم با حواشی

یک هفته به مجری اسپانسر مهلت می دهیم

مدیرعامل پرسپولیس می گوید تیمش فصل گذشته کار سختی را برای قهرمان شدن داشته است.

  1. یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۳۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
جشن قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست خبری ای که با اهالی رسانه برگزار کرده بود، حاضر شد و در ابتدا گفت: کار رسانه اهمیت زیادی در فوتبال دارد و شما خبرنگاران یک فصل پیش ما بودید و سختی های زیادی را تحمل کردید. شما در گرما و سرما پیش ما بودید و تعامل خوبی با هم داشتیم.

او افزود: از شما خبرنگاران تشکر ویژه ای بابت این موضوع دارم و امیدوارم این تعامل ها ادامه پیدا کند و مشکلات برطرف شود. فصل سختی را پیشت سر گذاشتیم. نیم فصل دوم به دلیل حواشی پیش آمده و هم چنین قرار داشتن در کورس قهرمانی، فصل سختی برای ما رقم خورد. در فصل پیش هم باید فوتبال بازی می کردیم و هم حواشی را جمع می کردیم. سختی ها مضاعف شده بود اما با تلاش کادر فنی، بازیکنان و با سرمربی گری برانکو که یک مربی حرفه ای است و هم چنین با حمایت هواداران، در نهایت پرسپولیس قهرمان لیگ شد.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه صحبت هایش درباره مسائل مالی این باشگاه صحبت کرد و گفت: درباره مسائل مالی باید نکاتی را بگویم. در خصوص مسائل مربوط به درآمدزایی و مسائل اقتصادی باشگاه در دو سه فصل اخیر پرسپولیس از نظم بهتری برخوردار شده است. قراردادهایی که بسته شده، قراردادهای بهتری بوده است و تحقق بهتری داشته اما ایراداتی هم وجود داشته است. اسپانسر فعلی ما ایرانسل است و بر اساس مستنداتی که در اختیار بنده است، عملکرد خوبی داشته و به تعهداتش عمل کرده است. بحث دیگر مجری اسپانسری است که در چند ماه اخیر عملکرد مناسبی نداشته است و در پرداختی ها کوتاهی کرده است. حدود یک هفته ای به او فرصت می دهیم و سپس از طریق قانونی این مسائل را پیگیری می کنیم.

ادامه دارد…