انصاری فرد: شیطنت ها باعث شد اسپانسر منصرف شود

سازمان فوتسال ایران تشکیل می شود

رییس سازمان لیگ فوتسال می گوید با وجود توافق با یک اسپانسر شیطنت یک فرد نزدیک به او باعث عدم امضای قرارداد شده است.

  1. دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۲۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
محمدحسن انصاری فرد
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

محمد حسن انصاری فرد، رییس سازمان لیگ فوتسال در جلسه هم اندیشی مدیران عامل باشگاه های فوتسال با اشاره به فشار مالی در فصل پیش روی باشگاه ها، اظهار کرد: امسال لیگ سختی را پیش رو خواهیم داشت و وضعیت باشگاه ها به لحاظ مالی در مضیقه خواهد بود. ما برای کم شدن این فشارها با یک اسپانسر خوب صحبت کرده بودیم و در حالی که به توافق نهایی هم رسیدیم، یکی از دوستان نزدیک شیطنت کرد و این اسپانسر پای امضای قرارداد منصرف شد. در این قضیه واقعاً به ما کم لطفی کردند.

او ادامه داد: امیدوارم مدیران عامل باشگاه ها به دفتر من در سازمان لیگ بیایند تا با برگزاری جلسات خصوصی با تک تک آنها آشنا شوم و ارتباط هر چه بیشتری بینمان به وجود آید. خدا را شکر اعضای هیات رییسه سازمان لیگ به موضوعات اشراف دارند و تصمیماتی که گرفته می شود، تصمیمات خوبی است. ما همچنین به دنبال این هستیم تا هر هفته یک بازی از شبکه ورزش سیما پخش زنده شود.

رییس سازمان لیگ فوتسال همچنین، اذعان کرد: اطلاع دقیقی دارم که افراد زیادی نظرشان با فوتسال مثبت نیست، چون فوتبال جذابیت بیشتری برایشان دارد. اسپانسرها هم به خاطر حواشی زیاد فوتسال وارد آن نمی شوند.

در ادامه جلسه هم اندیشی مدیران حامد نجفی، مدیرعامل باشگاه مس نگون اعتراض شدیدی به سرمربی تیم ملی کرد و معتقد بود ناظم الشریعه به خواسته های باشگاه ها توجهی ندارد و تعاملی با لیگ ندارد. انصاری فرد در پاسخ به این انتقادات گفت : باید به زودی جلسه ای بین سرمربی تیم ملی و نمایندگان باشگاه ها بگذاریم. آقای ناظم الشریعه برنامه های اش را داده و ما آن را اوکی کرده ایم. با این حال باید تعامل سازنده ای ایجاد شود. من کاملاً موافق برگزاری پلی آف هستم اما ساز و کارش باید تغییر کند.

او در بخش دیگری از صحبت هایش به برگزاری مراسم برترین ها اشاره کرد و افزود: مراسم برترین ها را امسال، مستقل از فوتبال برگزار می کنیم. ما همچنین به دنبال این هستیم تا کمیته فنی سازمان لیگ و کمیته فوتسال یکپارچه شده و تحت عنوان سازمان فوتسال ایران به کارش ادامه دهد. ما این درخواست را در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال مطرح می کنیم تا مورد بررسی قرار گیرد.