جنتی: اسپانسری در فوتسال هیچ ارزشی ندارد

باید به صدا و سیما پول بدهیم تا بازی مان را پخش کند!

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند اصفهان می گوید در ۱۰ سال تیمداری اش حرف های تکراری زده شده که به هیچ کدام هم عمل نشده است.

  1. دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۲۸ (۱ سال،۳ ماه قبل)
دیدار تیم‌های فوتسال گیتی پسند و مس سونگون
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

به گزارش ، علیرضا جنتی، مدیرعامل باشگاه گیتی پسند اصفهان در جلسه هم اندیشی مدیران فوتسالی، اظهار کرد: در این ۱۰ سالی که در فوتسال تیمداری کرده ام بارها جلسه هم اندیشی با مسوولان برگزار شده و باشگاه ها حرف های شان را زده اند اما انجام نشده اند. اسپانسرهای زیادی در سال های اخیر عطای تیمداری را به لقایش بخشیدند. از دبیری و فولاد ماهان گرفته تا تاسیسات دریایی و منصوری همه رفتند.

او خاطرنشان کرد: دلیل انحلال برخی تیم ها، بی احترامی همین مسوولان بود. من چند سال است که اسپانسر فوتسال هستم اما چه ارزشی داشته است؟ به قهرمان جام رمضان پاداش می دهند اما قهرمانی لیگ فوتسال هیچ پاداشی ندارد. خودم باید از جیبم پول دهم تا بازی تیمم از تلویزیون پخش شود.

مدیرعامل باشگاه گیتی پسند هم چنین با بیان اینکه موافق برگزاری پلی آف لیگ برتر است، گفت : درباره پلی آف خیلی راحت تصمیم می گیرند که فینال به صورت رفت و برگشت باشد درحالی که تمام کشورهای حرفه ای در فوتسال، فینال را به صورت دو از سه یا سه از پنج برگزار می کنند. ایده تک بازی برای فینال از رفت و برگشتی هم بدتر است. آقایان می گویند باید شب عید تیم را به AFC معرفی کنیم اما لیگ تایلند و چین همین هفته پیش تمام شد. ما چرا باید اسفند تمام کنیم؟ چرا لیگ ایران نباید ۱۰ ماه طول بکشد؟ آقایان خودشان تیم ندارند و نمی دانند یک مالک چطور در پنج ماه پول بازیکن و مربی را پرداخت کند. اگر لیگ ۱۰ ماه باشد، من هم زمان بیش تری برای پرداخت قراردادها خواهم داشت.

جنتی در بخش دیگری از صحبت هایش از سرمربی تیم ملی انتقاد کرد و افزود: برایم جالب است که آقای ناظم الشریعه به عنوان سرمربی تیم ملی در جلسه هم اندیشی باشگاه ها غایب است درحالی که مطلعم به این جلسه دعوت شده بود. هر موقع آقایان عشقشان کشیده بازیکن ما را می برند سر تمرین تیم ملی. اینکه بازیکن من نیست؛ بازیکن ایران است.

او اضافه کرد: چه اشکالی دارد لیگ تا اردیبهشت طول بکشد. من مدیرعامل خبر ندارم که بازیکنم در لیگ آذربایجان و دوبی بازی می کند چون لیگ ۶ ماه تعطیل است. معتقدم خودمان احترام خودمان را نگه نمی داریم و سازمان لیگ مقصر این قضیه است. بازیکن باید حداقل ۹ ماه در اختیار باشگاه باشد.