قول بنتو به شکست ایران در سئول

سرمربی پرتغالی کره جنوبی قول داد که تیم ملی ایران را در دیدار دوستانه دو تیم شکست دهد.

  1. دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۵۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
پائولو بنتو
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

تیم ملی فوتبال ایران فردا سه شنبه ساعت ۱۵:۳۰ در سئول میهمان تیم ملی کره جنوبی است. کره ای ها از سال ۲۰۱۱ به این سمت قادر به کسب پیروزی مقابل ایران نشدند و تنها یک مساوی را مقابل ایران به دست آوردند.

پائولو بنتو، سرمربی تیم ملی کره جنوبی در نشست خبری پیش از این دیدار دوستانه اظهار کرد: در بازی فردا می خواهم همان ترکیب اصلی و سیستم همیشگی خودمان را داشته باشیم. ما بعد از جام ملت های آسیا فرصتی برای تغییر تیم داشتیم و در تمام بازی های دوستانه سعی می کنیم سیستم ها و بازیکنان را محک بزنیم و برای شروع انتخابی جام جهانی در شرایط بسیار خوبی باشیم.

سرمربی پرتغالی کره جنوبی گفت: هر مربی دوست دارد بهترین ها را در ترکیبش داشته باشد. من هم دوست دارم تمام بازیکنانم قابلیت ایجاد تغییر در نتیجه و تأثیرگذاری بالایی در بازی داشته باشند. چیزی دیگری که به دنبال آن هستم این است که بازیکنان از قدرت ذهنی بالایی برخوردار شوند تا فشار بسیار شدیدی روی حریف ایجاد کنند و به سرعت به دفاع و حمله ملحق شوند.

او با اشاره به تغییر کادرفنی تیم ملی خاطرنشان کرد: شناخت زیادی از تیم جدید ایران ندارم. می دانم که آن ها سرمربی خودشان را عوض کردند و با مارک ویلموتس کار می کنند.

بنتو اضافه کرد: در بازی فردا تنها به کسب پیروزی فکر می کنیم و می خواهیم در کنار هواداران مان ایران را شکست دهیم.

ادامه دارد…