تابش: قلعه نویی بخواهد با رضایی مذاکره می کنیم

صحبتی با زکی پور نداشته ایم

مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید در صورت درخواست سرمربی این تیم، برای جذب کاوه رضایی اقدام می کند.

  1. سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۴۰ (۱ سال،۴ ماه قبل)
مسعود تابش
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت و گو با درباره وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه اظهار کرد: نفرات مورد نیاز را بر اساس نظر سرمربی جذب می کنیم. با بعضی از بازیکنان مثل حسینی، منصوری، محبی و زینالی به توافق رسیدیم و با دیگر بازیکنان هم در حال مذاکره هستیم.

او درباره بازیکنان خارجی این تیم هم، گفت: کومان و استنلی بازیکنان خوبی هستند و قراردادشان تمام شده است و قصد داریم با آن ها برای امضای قرارداد جدید صحبت کنیم.

تابش در مورد شایعاتی در مورد آمدن میلاد زکی پور به سپاهان و رفتن سعید آقای از این تیم به استقلال هم توضیح داد: هیچ صحبتی در مورد زکی پور نشده است و سعید آقایی هم یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد، ضمن اینکه سرمربی ما اعلام کرده به آقایی در تیم نیاز دارد.

مدیرعامل سپاهان درباره احتمال خرید کاوه رضایی هم بیان کرد: این شایعاتی است که ما هم می شنویم. او بازیکن خوبی است و اگر سرمربی ما او را بخواهد امکان مذاکره وجود دارد. در درجه اول نظر سرمربی مهم است.

او با اشاره به اینکه دریافتی این باشگاه از سازمان لیگ برای تبلیغات محیطی خیلی جزئی بوده است اظهار کرد: در فصلی که گذشت از بابت تبلیغات محیطی به ما چیزی حدود ۵۰۰- ۴۰۰ میلیون تومان پرداخت شد. در این مورد با آن ها صحبت کردیم اما به ما گفتند ۷۵۰ میلیون تومان بابت ارزش افزوده از ما کسر کرده اند. این ارزش افزوده باید حساب و کتاب و صورت وضعیت داشته باشد. ما سال های قبل از تبلیغات محیطی ۵- ۴ میلیارد تومان درآمد کسب می کردیم. باید مشخص شود ما به عنوان تیم دوم لیگ چه قدر از این راه درآمد به دست می آوریم.

تابش درباره اردوهای سپاهان هم، گفت: ما به طور قطعی در کردان یک اردو برگزار می کنیم و برای اردوی خارج از ایران هم باید شرایط را بررسی کنیم.