گزارش حواشی فینال جام حذفی به دفتر ریاست جمهوری ارسال شده است

یک عضو فراکسیون ورزش مجلس از ارائه گزارش وزارت ورزش به دفتر ریاست جمهوری درباره نتیجه بررسی ها در خصوص اتفاقات فینال جام حذفی بین پرسپولیس و داماش گیلان خبر داد و گفت که ظاهراً این گزارش بنا به درخواست دفتر ریاست جمهوری تهیه شده و آنها در حال بررسی موضوع هستند.

  1. سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۰۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
فینال جام حذفی؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

همایون یوسفی ، در توضیح آخرین بررسی ها از دلایل اتفاقات رخ داده در جریان بازی فینال حذفی بین پرسپولیس و داماش گیلان و به دنبال تعویق زمان برگزاری دو ساعته این بازی، گفت: بعد از برگزاری بازی و اتفاقات رخ داده، وزیر ورزش تیمی را برای بررسی این موضوع به خوزستان فرستاد. بنده هم به نمایندگی از فراکسیون ورزش در جلسات برگزار شده حضور پیدا کردم. در نهایت مستندات بررسی و گزارش توسط وزارت ورزش تهیه و به دفتر رئیس جمهور و نهادهای ذیربط ارسال شد. آنها در حال بررسی گزارش هستند که ان شاءالله نتیجه به زودی مشخص می شود.

وی توضیح داد: ظاهراً دفتر ریاست جمهوری خواستار تهیه این گزارش شده که وزارت ورزش هم آن را تهیه و به دفتر رئیس جمهور ارسال کرده اند. بعد از بررسی این موضوع نتیجه نهایی به اطلاع عموم خواهد رسید.

این عضو فراکسیون ورزش همچنین گفت که فراکسیون ورزش هفته آینده در جلسه ای به بررسی اتفاقات جام حذفی و به طور کلی مسائل مربوط به فوتبال با حضور مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال می پردازد.