وضعیت خطرناک شاهین بوشهر از نگاه سرمربی

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر می گوید زمانی زیادی این تیم برای آماده سازی از دست داده است و تیم باید به نوعی از صفر کار خود را آغاز کند.

  1. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ ساعت ۰۳:۲۷ (۱ سال،۳ ماه قبل)
عبدالله ویسی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

بعد از صعود شاهین شهرداری بوشهر به لیگ برتر حواشی زیادی حول این تیم قرار گرفت و مشکلات زیرساختی و تیم داری در این باشگاه موجب شده که شاهین تا اینجای کار، در فصل نقل و انتقالات نه بازیکنی به خدمت بگیرد و نه وضعیت مدیریتی این باشگاه بعد از استعفای مهدی واعظی به طور واضح مشخص شود.

در همین رابطه عبدالله ویسی سرمربی شاهین شهرداری بوشهر ، درباره وضعیت باشگاه اظهار کرد: شاهین بوشهر حتی اگر بلافاصله بعد از اتمام لیگ و استراحت ۱۰ روزه هم کارش را آغاز می کرد باز هم دیر بود. وضعیت باشگاه بسیار خطرناک است و تا اینجای کار هم سازمان لیگ برای تأیید زیرساخت های تیم و تأیید زمین شاهین به باشگاه مراجعه نکرده است. آن بحث تیم داری شهرداری هم که حاشیه هایی به دنبال داشت نیز در حال بررسی است و قرار است برای باشگاه یک اسپانسر خوب بیاید تا اتفاقات بهتری برای باشگاه رقم بخورد.

او ادامه داد: ما حدود ۵ بازیکن خوب خودمان را از دست دادیم و چند بازیکن خوب دیگر تیم هم از شاهین می روند و ما باید به نوعی از صفر شروع کنیم. الان هم با توجه به وضعیت باشگاه کسی رغبت ندارد به شاهین بیاید و به خاطر شرایط باشگاه، شاید شاهین برای یک بازیکن آزاد، انتخاب آخر باشد و با توجه به این مساله بازیکنان بومی در وهله اول باید مد نظر ما قرار بگیرند.

ویسی افزود: امید هست که شرایط بهتر شود. اگر مشکلی نباشد می خواهیم از این کار خود را آغاز کنیم. ما طبق برنامه ای که به باشگاه دادیم، یک یا چند اردو در مناطق مختلف برگزار کنیم اما مناطقی که مد نظر ماست در حال پر شدن توسط تیم های دیگر است و این مساله کار ما را سخت می کند. امیدوارم مسئولان هر چه سریع تر به فکر باشگاه باشند چون پشیمانی اش در آخر برای خودشان است.