نساجی فروخته می شود؟

مالکان باشگاه نساجی نه تنها هنوز وضعیت سرمربی آینده تیمشان را مشخص نکرده اند بلکه هنوز حضور خود آن ها در تیم برای فصل آینده در هاله ای از ابهام قرار دارد.

  1. چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ ساعت ۱۱:۴۹ (۱ سال،۳ ماه قبل)
دیدار تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و پیکان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

این روزها باشگاه نساجی وضعیت خوبی ندارد. در حالی که بیشتر تیم ها لیگ برتر مربیان خود را انتخاب کرده اند و به دنبال جذب بازیکن هستند، مالکان باشگاه نساجی هنوز نتوانسته اند وضعیت نیمکت باشگاه خود را مشخص کنند. از طرفی ۱۳ بازیکن نساجی قراردادشان با این باشگاه تمام شده و چند بازیکن دیگر هم می توانند با پرداخت مبلغی قراردادشان را فسخ کنند.

در هفته گذشته مالکان باشگاه یعنی، فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان با استاندار مازندران جلساتی برگزار کردند. شنیده می شود در این جلسات حدادیان صراحتاً اعلام کرده است که در فصل آینده به دنبال تیم داری نیست و می خواهد سهم خودش را بفروشد و دیگر تمایلی به حضور در نساجی ندارد و هزینه ای برای این باشگاه نخواهد کرد. گویا برای اینکه هواداران نساجی بیشتر از این نگران وضعیت تیم خود نشوند، با این خواسته حدادیان فعلاً موافقت نشده است. البته مالکان به دنبال کسی می گردند تا سهم حدادیان را بخرد تا بتوانند وضعیت تیم را مشخص کنند. چرا که به نظر می رسد در صورت رفتن حدادیان، صنیعی فر هم تمایلی به اداره کردن باشگاه به تنهایی ندارد و در این صورت احتمال دارد کل باشگاه نساجی فروخته شود.

وضعیت نامشخص سرمربی و بازیکنان این تیم پر هوادار و قدیمی، هواداران این تیم را نگران کرده بود و حالا این وضعیت نامشخص به مالکان این تیم هم رسیده است.