بازتاب حضور "افندی" در تراکتورسازی

مصزفی دنیزلی برای بار سوم به لیگ ایران آمد و این بار هدایت تیم فوتبال تراکتورسازی را عهده دار شد. این حضور با بازتاب رسانه ای در کشور ترکیه روبرو بود.

  1. جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۰۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
مصطفی دنیزلی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه ای که سابقه حضور در تیم های پاس و پرسپولیس را در فوتبال ایران داشت برای بار سوم به ایران آمد تا هدایت تراکتورسازی را بر عهده بگیرد و جانشین جرج لیکنز در این تیم شود. رسانه های ترکیه ای به بازتاب این حضور پرداختند که به شرح زیر است:

* حریت: امضای قرارداد ۵ ساله با تراکتورسازی

دنیزلی دو هفته مانده به پایان فصل لیگ ترکیه از تیم قاسم پاشا کنار رفت و اکنون با امضای قراردادی ۵ ساله هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفت. از مبلغ قرارداد سرمربی ۶۹ ساله اطلاعی منتشر نشده است.

صباح: حضور سه باره دنیزلی در فوتبال ایران

مصطفی دنیزلی برای سومین بار به لیگ ایران رفت و هدایت تیم تراکتورسازی را بر عهده گرفت. قرارداد رسمی او با تراکتور امضا شده است ولی از مبلغ قرارداد او خبری نیست. این مربی در فوتبال ایران چهره ای شناخته شده محسوب می شود و در دو حضور قبلی در تیم های پاس و پرسپولیس عملکرد قابل قبولی داشت.

اسپور: انتقالی عجیب برای سرمربی ۶۹ ساله

این رسانه ترکیه ای حضور مصطفی دنیزلی را در تیم فوتبال تراکتورسازی حضوری عجیب قلمداد کرد و در عین حال تاکید کرد تجربه بالای این مربی می تواند تضمین کننده موفقیت تیم تبریزی باشد.

سایر رسانه ها و سایت های ورزشی ترکیه ای نیز به این حضور واکنش نشان دادند و به بازتاب این خبر پرداختند.