ماجدی: من پسر عمویی با نام جابر ندارم

دست حاشیه سازان به زودی رو می شود

عضو هیأت مدیره می گوید کسانی که به دروغ مدعی شده اند او به دنبال حضور زنگا در استقلال بوده، به زودی دستشان رو می شود.

  1. جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۲۱:۲۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
ماجدی
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

امروز در فضای مجازی مطلبی منتشر شد که طی آن ادعا شده بود فردی به نام جابر ماجدی که پسرعموی میرشاد ماجدی عضو هیأت مدیره استقلال است، در تلاش بوده تا والتر زنگا را به استقلال بیاورد.

در همین رابطه میرشاد ماجدی به گفت: من اصلاً پسر عمویی به نام جابر ماجدی ندارم و اصلاً این فرد را نمی شناسم. از طرفی من هیچگاه خواهان حضور والتر زنگا در استقلال هم نبوده ام و همانطور که قبلاً هم گفته بودم، وظیفه انتخاب سرمربی بر عهده آقای فتحی بود. خود آقای فتحی و خطیر می توانند در این زمینه شفاف صحبت کنند که آیا من به دنبال حضور زنگا بوده ام یا اینکه این فرد با من نسبتی دارد یا خیر.

وی افزود: متأسفانه این جریانی است که در فضای مجازی مدتی است ایجاد شده که به دنبال نشر اکاذیب پیرامون اعضای خانواده استقلال است. من هیچ فعالیتی در فضای مجازی ندارم و چندین نفر با من تماس گرفتند و درباره فردی به نام جابر ماجدی از من پرسیدند. من به همه آن ها هم گفتم اصلاً او را نمی شناسم. به هرحال این افراد که این دروغ ها را منتشر می کنند، فقط هدفشان آسیب زدن به استقلال است و به زودی هویت آن ها روشن می شود و دست کسانی که پشت این مطالب هستند، رو خواهد شد.