شاندیزی: در دقایقی از بازی، بی نظم بودیم

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران گفت: تیم های فوتسال در آسیا به هم نزدیک شده اند.

  1. جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۲۱:۳۲ (۱ سال،۳ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حمید شاندیزی سرمربی تیم ملی فوتسال امید ایران در نشست خبری بعد از بازی با هنگ کنگ که با برتری هفت بر سه ایران به پایان رسید، گفت: بازی خوبی بود، شرایط بازی اول متفاوت تر از کل بازی ها است، ما در این بازی فقط دقایقی بی نظم بودیم که این موضوع نیز خیلی طبیعی است.

وی افزود: می دانیم بازی های بعدی این شرایط را نداریم، هنگ کنگ که قبلاً فوتسال چندان بلد نبود امروز خیلی راحت بازی کرد.

همچنین چان فی تات سرمربی هنگ کنگ در نشست خبری بعد از بازی با ایران در خصوص این دیدار اظهار کرد: ما به قدرت ایران آگاه بودیم، دقایق ابتدایی بازی به دلیل فشار بالای هواداران، تمرکز کافی را نداشتیم، اما رفته رفته بازی متعادل شد، قبلاً ایران را آنالیز کرده بودیم.

وی افزود: نیمه دوم روی اشتباه فردی گل خوردیم و نسبت به نیمه اول تمرکز بیشتری داشتیم، امیدوارم بازی های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال هنگ کنگ در خصوص احتمال صعود تیمش به مرحله بعد، بیان کرد: ما به صعود از گروهمان باور داریم و کار اصلی مان بازی فردا مقابل افغانستان است و یک معجزه می تواند ما را به مرحله بعدی برساند.

وی خاطرنشان کرد: می دانستیم دو بازی متفاوت در این گروه داریم و برای همین خودمان را برای بازی های متفاوت آماده کردیم.می دانیم سبک بازی ایران و افغانستان متفاوت است و اگر بازیکنانم فردا هم مثل بازی امروز عمل کنند، قطعاً موفق خواهیم شد.