مترجم برانکو: به ماندن او خوشبینم

او اصلا حرفی از الاهلی نزد

مترجم برانکو ایوانکویچ، سرمربی پرسپولیس می گوید با او درباره مسائل فوتبالی در این چند روز صحبت نکرده اما به ماندن او در این تیم خوشبین است.

  1. یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۰۴ (۱ سال،۳ ماه قبل)
فینال جام حذفی؛ دیدار تیم‌های پرسپولیس و داماش گیلان
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

اصغر نیک سیرت، مترجم برانکو ایوانکوویچ که امروز (یکشنبه) هم زمان با جلسه فوق العاده هیات رئیسه باشگاه پرسپولیس به ساختمان باشگاه رفته بود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من با برانکو تماسی نداشتم و همین اخباری را که شما شنیده اید خوانده ام. ظاهراً نامه فسخ را به باشگاه داده است. من این را در مطبوعات خواندم. من الان برای کار دیگری به باشگاه آمده ام و پاسپورتم را برای اردو به باشگاه دادم.

او در ادامه درباره اینکه: با توجه به شناختی که از برانکو دارد، آیا فکر می کند او در پرسپولیس بماند، گفت: برانکو همیشه اخلاقش خوب بوده و کنار می آمده است. باشگاه پول او را آماده کرده است. عقب افتادگی حقوق که هست اما این دلیل نمی شد که ایشان کار نکند. نتایج کارش را هم دیدید. من الان خبری ندارم ولی ظاهراً تدابیری اندیشیده اند و پولش هم آماده شده است.

نیک سیرت در پاسخ به این پرسش که آیا برانکو سه روز قبل با الاهلی عربستان قرارداد امضا کرده است هم بیان کرد: نه، نه. در این مورد یک کلمه هم با من صحبت نکرده است. است. ما واقعاً خبری نداریم و من دو روز پیش با او صحبت کردم و بحث فوتبالی نکردیم. او هیچ اشاره ای به این موضوع نکرد. من خودم شخصاً به ماندن برانکو خوشبینم.