شاندیزی: قهرمانی ما هنوز مسجل نیست

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران گفت: هدفمان حفظ قهرمانی در ایران است اما نمی توان گفت این قهرمانی از قبل مسجل است.

  1. یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۵۳ (۱ سال،۳ ماه قبل)
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

حمید شاندیزی، سرمربی تیم امید فوتسال ایران در نشست خبری بعد بازی با افغانستان اظهار کرد: پیش بینی می کردیم که سخت ترین بازی مان مقابل افغانستان باشد؛ چرا که آنان فوتسال ما را می شناسند و با فوتسال ایرانی بزرگ شدند.

او درباره هیجان بالای بازیکنانش بیان کرد: شرایط بازی به شکلی بود که تعدادی از بازیکنان مان هواداران را برای تشویق بیشتر تحریک می کردند که رفتار غیر حرفه ای و غیر معمول نیست.

شاندیزی درباره استراتژی تیمش مقابل افغانستان گفت: افغانستان تیم بسیار خوب و قدرتمندی بوده که توانایی بالایی دارد و استراتژی ما در این دیدار به جای توپ گیری و پرس، تحت فشار گذاشتن آنان بود.

او درباره استفاده از سه بازیکن چپ پا در بازی نیز گفت: این انتخاب آگاهانه و شاید با برنامه ریزی بود.

وی در خصوص این که آیا ایران می تواند قهرمان مسابقات شود، مطرح کرد: بر خلاف تیم فوتسال بزرگسالان که دو رقیب سنتی دارد، در رده سنی زیر ۲۰ سال همه تیم ها خوب هستند و طوری نیست که از قبل قهرمانی مان مسجل باشد. به بازیکنانم نیز گفته ام پنج فینال داریم و جا برای اشتباه نداریم.

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران درباره بازی بعدی تیمش مقابل لبنان گفت: لبنان تیم خوبی بوده که توانسته به مرحله بعدی صعود کند. ما بازی به بازی پیش می رویم و تا این لحظه به لبنان فکر نکرده ایم.

همچنین عبدالرزاق ممرک، سرمربی افغانستان در نشست خبری بعد از بازی با ایران، اظهار کرد: به ایران بابت این برد تبریک می گویم. هر دو تیم بازی خوبی انجام دادند. ما می خواستیم مساوی گرفته و به عنوان سرگروه صعود کنیم، به خاطر همین بازی پرفشاری بود و از عملکرد بازیکنان راضی هستم.

او افزود: اگر همچون بازی مقابل ایران، بازی های بین المللی بیشتری داشته باشیم، بازیکنان خونسردتر عمل می کردند و معتقدم ما بیش از هر چیزی به بازی های سنگین نیاز داریم.

ممرک درباره پیش بینی اش از تیم های حاضر در مراحل بعدی گفت: با پیش بینی اینکه می توانیم به مراحل بعدی برسیم، وارد مسابقات شدیم و پیش از مسابقات در بازی دوستانه مقابل ژاپن پیروز شدیم که این موضوع اعتماد به نفس ما را بالا برد. همچنین میدان داری در بازی امروز مقابل ایران به من و تیم، اعتماد به نفس و باور داد که می توانیم به مراحل بعدی و فینال برسیم.