منافی: کم کاری باشگاه باعث شد برانکو برود

فصل بسیار سختی در انتظار پرسپولیس است

یک پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است وزارت ورزش باید دستور می داد تا برانکو را حفظ کنند.

  1. دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۵۱ (۱ سال،۳ ماه قبل)
پرسپولیس
به گزارش نوداد (سکوی اجتماعی خبر)

جواد منافی ، درباره جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس اظهار کرد: برانکو بهترین نتایج را با پرسپولیس گرفته است و نمی دانم چرا مدیران باشگاه نتوانستند قرارداد او را تمدید کنند. برانکو دیگر باید چه کاری می کرد که مدیران باشگاه مطالبت او را پرداخت می کردند؟ او در سه فصل پیاپی پرسپولیس را قهرمان کرد و در جام حذفی هم برای پرسپولیس جام به دست آورد اما کم کاری باشگاه باعث شد برانکو از پرسپولیس برود.

او افزود: مربی ای که قهرمانی های متعدد به دست آورده قطعاً پیشنهادات خوبی هم به دستش می رسد. چطور ممکن است مدیرعامل باشگاه کاری انجام نداد تا برانکو در پرسپولیس بماند؟ همه هواداران و همه پیشکسوتان، برانکو را دوست داشتند و می خواستند او بماند. هواداران همیشه از یک مربی قهرمانی می خواهند و پیروزی در داربی برایشان ارزشمند است. این کار را برانکو انجام داد اما باز هم برای حفظ او کاری انجام نشد. در این زمینه وزارت ورزش باید دستور می داد تا باشگاه برانکو را حفظ کند که این کار هم انجام نشد.

منافی تصریح کرد: برانکو در چهار سالی که سرمربی پرسپولیس بود مثل یک فرد حرفه ای رفتار کرد. او قراردادش را هم کاملاً حرفه ای بسته بود بنابراین بر اساس این قرارداد حرفه ای باشگاه باید به موقع دستمزدش را پرداخت می کرد تا مشکلی به وجود نیاید. حالا که او درخواست فسخ قرارداد داده و به نظر می رسد پایان کارش با پرسپولیس باشد، فکر می کنم سال آینده فصل بسیار سختی در انتظار این تیم باشد.

وی در پاسخ به این سوال که با جدایی برانکو چه کسی می تواند هدایت پرسپولیس را بر عهده بگیرد؟ گفت: در این زمینه که ما پیشکسوتان تصمیم گیرنده نیستیم. مدیران باشگاه بر اساس دستورات وزارت ورزش سرمربی تیم را انتخاب می کنند اما من فکر می کنم حالا که برانکو جدا شده است بهتر است یک مربی بزرگ خارجی برای پرسپولیس بیاورند تا بتواند افتخارات پرسپولیس را تکرار کند. به هر حال برانکو افتخارات زیادی به دست آورده و حالا همه انتظار دارند پرسپولیس همین روند را ادامه دهد.